Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 02 Август 2019 09:12

Пам'ятник Олександру Суворову підступно вивезено в невідомому напрямку!

Увага! Усім випускникам Київського суворовського військового училища - Київського військового ліцею імені Івана Богуна!

Сьогодні усупереч усім письмовим та усним домовленостям, підписаним протоколам про співпрацю та, з рештою, руйнуючи поняття офіцерської честі та гідності, керівництво Київського військового ліцею імені Івана Богуна дозволило вивіз пам'ятника Олександру Суворову в невідомому напрямку.

Нагадаємо, що ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність", що об'єднує сотні випускників, протягом кількох років співпрацювала з керівництвом ліцею з питань пам'ятника Олександру Суворову. Повіривши слову офіцера та підписам посадовців, ми самостійно за кошти випускників демонтували пам'ятник та визволили місце під пам'ятник Івану Богуну.

Начальник КВЛ ім. Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук письмово обіцяв передати нам пам'ятник та зобов'язався постійно інформувати нас про стан справ з нашою святинею.

Але усі ці домовленості були брутально зруйновані. Нас ніхто не повідомив про рішення та час вивозу пам'ятника з території ліцею. Це було зроблено підступно, кулуарно, що не личить офіцерам.

Усім хлопцям, що сьогодні навчаються в ліцеї, це "приклад" того, чого дійсно варті слова про чесність та гідність тих, хто їх виховує.

Якщо так поступили з нашою пам’яттю - зроблять так і з вашою! Робіть висновки!

Ганьба керівництву КВЛ ім. Івана Богуна!

Слава Україні!

P.S. Копії документів, які нам на сьогодні вдалось отримати, публікуємо нижче. Вимагаємо терміново через офіційні ресурси Міністерства Оборони України повідомити, куди та з якою метою передано пам'ятник полководцію Олександру Суворову. Наказ № 382 є в офіційному доступі на сайті Міністерства Оборони. Але він змінений. Попередній Наказ № 268 від 28 травня видалений. Вимагаємо надати нам його, щоб побачити, куди раніше планувалося передавати нашу святиню - пам'ятник Олександру Суворову. Підкреслюємо, що це відбулось після нашого листа про долю пам'ятника Президенту України Володимиру Зеленському, який було отримано Гарантом Конституції, але на який ми не отримали відповіді. Вимагаємо від Верховного Головнокомандувача дати громадськості відповідь, з якою метою в Україні таємно переміщуються культурні артефакти?

Прочитано 425 раз Последнее изменение Понедельник, 05 Август 2019 13:03

Галерея изображений