Понедельник, 23 Август 2021 13:38

Пам'ятник Олександру Суворову в Полтаві відкрито в день заснування суворовських військових училищ!

21 серпня 2021 року у День створення суворовських військових училищ члени ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" зібралися біля пам'ятника "Кадетам, суворовцям, військовим ліцеїстам, що загинули на полі бою, померли від ран та хвороб, віддали душу свою за Віру та Вітчизну" у Солом'янському парку.

Отець В'ячеслав (В'ячеслав Ліпатов, випускник КвСВУ 1982 року) урочисто освятив Штандарт ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ", виготовлений на кошти та за ініціативи випускника КвСВУ 1972 року Олександра Шкарлата. Після цього відбувся святковий молебень та були покладені квіти. На урочистостях були присутні випускники 1956 та 1972 років, а також члени Ради Асоціації на чолі з президентом Асоціації Романом Солодким та почесним президентом Асоціації Віктором Івановичем Яциною.

А потім відбувся автопробіг до міста Полтава, де на території "Музею дальньої бомбардувальної авіації" було знов урочисто відкрито пам'ятник Олександру Васильовичу Суворову, створений Ігорем Семеновичем Зарічним*, що більше 40 років простояв перед фасадом Київського суворовського військового училища - Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. Зустріч братів-кадетів у Полтаві організував випускник КвСВУ 1972 року Сергій Довбня.

Отже, наша святиня знов дістала гідне місце, де її зможуть бачити люди різних поколінь, де усі матимуть можливість покласти до неї квіти та надихнутися величчю особистості Олександра Суворова, який так багато зробив для народу України.

 * Про життєвий шлях та творчість скульптора Ігоря Семеновича Зарічного більш докладно читайте за цим посиланням: http://cadet.org.ua/item/443-85-rokiv-igorya-semenovicha-zarichnogo-avtora-pam-yatnika-oleksandru-suvorovu

Прочитано 1176 раз Последнее изменение Понедельник, 23 Август 2021 14:22