Вторник, 07 Июнь 2016 11:37

Діти Луганщини відвідали Київ.

За ініціативи ГО «Громадянський корпус» та за підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність», Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Луганського ліцею с посиленою військово-фізичною підготовкою проведений ІІ Обласний літературно-художнього конкурсу «Чому я поважаю професію військового», в якому взяли участь біля дев’яти тисяч учнів загальноосвітніх, спеціалізованих та позашкільних навчальних закладів Луганської області.

26 квітня відбулося нагородження переможців та призерів конкурсу

Конкурс сприяв військово-патріотичному вихованню молоді, активізації їх творчих здібностей, утвердженню духовно-культурних цінностей як важливого чинника побудови нового сучасного суспільства, активізації виховної, просвітницької та патріотичної роботи серед учнівської молоді та їх професійній орієнтації.

В період з 16 по 21 травня переможці конкурсу відвідали м. Київ. Делегація дітей з Луганщини розмістилася в Київському військовому ліцеї імені І. Богуна та відвідала музеї, виставки та інші історичні місця м. Києва. 

З інформацією про перебування дітей з Луганщини в Києві Ви можете ознайомитися у відео.

 

  

 

Прочитано 1251 раз Последнее изменение Вторник, 07 Июнь 2016 11:43

Медиа