Четверг, 06 Октябрь 2016 08:33

Урочистості в ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус»

У  ліцеї – інтернаті №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва відбулися урочистості присвячені  дню Учителя.

 Рішенням Ради Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність» з нагоди професійного свята за творчу, сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, виховання сучасного молодого покоління на ідеалах добра, відданості й патріотизму та з нагоди ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ директора ліцею-інтернату №23«Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва, Заслуженого працівника освіти України, ГОЛОВІХІНУ НАТАЛІЮ МИХАЙЛІВНУ було нагороджено почесним знаком «Кадетська слава» ІІ ступеню.

Почесну нагороду вручили члени Ради Асоціації СОЛОДКИЙ Роман Володимирович та САЗОНОВ Роман Юрійович. Після вручення нагороди представники Асоціації відвідали Церемонію урочистої посвяти в ШЛЯХЕТНІ ПАНЯНОЧКИ, учениць ліцею, що відбувалась традиційно у День Віри, Надії, Любові, в храмі Святих Апостолів Петра І Павла.

Довідка:

Ліцей – інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва – середній загальноосвітній навчально-виховний заклад І-ІІІ ступенів, що забезпечує відповідність рівня загальної середньої освіти  державним стандартам освіти, єдність навчання і виховання, здійснює науково-практичну підготовку талановитої учнівської молоді, забезпечує поглиблене вивчення окремих предметів і навчання з військово-професійною спрямованістю та допрофесійною підготовкою, що передбачає проведення поглибленої допризовної та посиленої фізичної підготовки і виховання у юнаків готовності до військової служби.

У 2009 році за ініціативи керівництва школи та підтримки асоціації «Кадетська співдружність» були створені перші кадетські класи, а 4 грудня 2009 року   – перша посвята у кадети та вручення погон учням кадетського класу.

На сьогодні у ліцеї функціонує 27 класів, з них 7 класів панянок та 20 класів кадет, де навчаються майже 700 дітей.

 

Прочитано 1786 раз Последнее изменение Четверг, 06 Октябрь 2016 08:37

Галерея изображений