Вторник, 29 Март 2016 11:43

КАДЕТСЬКИЙ ЕКІПАЖ

У час, коли наша країна зіткнулася с фактом грубої агресії, що потурає всі існуючі міжнародні норми, заходячись фактично в стані неоголошеної війни, підприємці столиці, інтереси яких уособлює «Громадянський Корпус», поширюючи та популяризуючи кадетський рух в Україні, спільно з ВГО «Кадетська співдружність»реальними справами доводять гасло «Усе для нашої перемоги!», на постійній основі надають допомогу Збройним Силам коштами, захисними і побутовими засобами, ліками та продуктами харчування, активно допомагають біженцям в облаштуванні їхнього життя на новому місці, роблять свій внесок до широкої громадської підтримки Української армії.

У період з 29 вересня по 2 жовтня ц.р. екіпаж «Громадянського Корпусу»
у складі колишніх кадет – його президента Романа Солодкого і представників активу організації: експерта з громадської безпеки Аркадія Маклакова, керівника філії організації в м. Біла Церква Владислава Карпенка, її представника 
у Солом’янському районі м. Києва Олександра Соколова, фотокореспондента О.Козаченка та народної художниці Л.Тищенко перебував з гуманітарною метою в зоні АТО в Луганській області.

Маршрут пролягав містами Донбасу, де розміщені наметові табори біженців. Скрізь група передавала складений спільно з Київською організацією Товариства Червоного Хреста України гуманітарний вантаж для переселенців з окупованої території та родин українських військових, які вийшли з Луганська.

9 жовтня ц.р. активісти кадетського руху на чолі з президентом «Громадянського Корпусу» відвідали Київський військовий ліцей ім. І.Богуна, де розповіли ліцеїстам про ситуацію в Луганській області, відповіли на запитання та передали до музею артефакти з місць запеклих боїв.

 

Протягом 8 - 11 грудня ц.р. екіпаж на чолі з президентом «Громадянського Корпусу» здійснив третю гуманітарну місію організації до Луганської області, 

де відвідав центри перебування біженців та бази Збройних Сил України, куди доставив продукти харчування, теплий одяг,  взуття і засоби гігієни. У м. Лисичанську голові міської Ради ветеранів Ю.П. Положенцеву, випускнику Усурійського СВУ 1967 року  було вручено відзнаку ВГО «Кадетська співдружність» «Сильному духом».

Організації волонтерських місій кадетського екіпажу до Донбасу своє сприяння на постійній основі надають Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України, голова ВГО «Успішні люди» Олексій Роніс, настоятель церкви Св. Жінок Мироносиць с. Сорокотяги  Білоцерківського району Київської області о. Костянтин та її прихожани, керівник ТОВ «Прок-84» м. Лубни Полтавської області Р. Жулин, інші небайдужі люди.


З серпня ц.р. ВГО «Кадетська співдружність» та «Громадянський Корпус» спільно просувають проект широкої громадської підтримки Збройних Сил України під назвою «Армія нового типу», що ставить за мету формування базових основ для створення в Україні сучасної армії, інтеграцію існуючого озброєння і техніки вітчизняних Збройних Сил України з високотехнологічними елементами, сприяння розвитку пріоритетних оборонних та безпекових напрямів в Українській армії. Було направлено фінансову допомогу для виробництва безпілотних літальних апаратів. Від початку вересня ц.р. здійснюється збір коштів на допомогу Українській армії за допомогою прикріплених до кіосків членів організації спеціальних скриньок. Надається також допомога в тимчасовому облаштуванні в столиці біженців із зони АТО. З 29 вересня ц.р. по Русанівській набережній, 12 свою роботу розпочав Центр підтримки жителів Донбасу, що надає гуманітарну, психологічну, консультативну, юридичну та інші види допомоги, включаючи допомогу у працевлаштуванні та консультації для представників бізнесу.

Прочитано 1353 раз Последнее изменение Среда, 30 Март 2016 06:20