Пятница, 06 Октябрь 2017 18:50

Андрій Галущенко: пам’ять, вдячність, любов…

На жаль, на стінах нашої рідної «кадетки» - Київського військового ліцею ім. Івана Богуна (Київського суворовського військового училища) з’являється все більше сумних ознак. Війна збирає свій скорботний врожай…

6 жовтня перед фасадом будівлі навчального закладу відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника 1992 року Андрія Вікторовича Галущенка. Вшанувати героя прийшли його мати Зоя Андріївна, донька Настя, брат Олександр, побратими з батальйону оперативного призначення Національної гвардії України імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, друзі, однокурсники…

Юні ліцеїсти вже не вперше шикуються з такої сумної нагоди. Безцінними та зворушливими для кадет були слова мами героя, яка подякувала їм за свідомий вибір суворої чоловічої долі захисника Батьківщини та порадила ретельно навчатися. Важко було втриматись від хвилі ніжності, коли Зоя Андріївна читала свої патріотичні вірші. До речі, сам Андрій Галущенко був справжнім воїном-інтелектуалом. Він закінчив Київське суворовське училище з відзнакою, а вже у дорослому житті тривалий час викладав у рідних стінах інформатику.

Суворими та по-командирськи лаконічними були слова начальника Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Героя України генерал-майора Ігоря Гордійчука. Він закликав своїх вихованців бути гідними слави Андрія Галущенка та високо нести честь ліцеїста-богунівця.

Асоціація "Кадетська співдружність" посмертно нагородила Андрія Галущенка медаллю "Сильному духом". Представник ВГО вручив нагороду мамі героя Зої Андріївні.

За традицією на закінчення церемонії рідні Андрія разом з начальником ліцею посадили дерево пам'яті на алеї Героїв. Не дивлячись на скорботність приводу, який зібрав людей, що знають та люблять Андрія Галущенка, ця подія залишила світле відчуття надії.

…Андрій під час життя гуртував навколо себе хороших людей. Зараз він продовжує це робити. Будемо гідними!

Дивіться сюжет про подію на Youtube-каналі "5-го каналу"

 

 

Прочитано 1555 раз Последнее изменение Пятница, 06 Октябрь 2017 20:36

Галерея изображений