Пятница, 03 Ноябрь 2017 08:47

Співробітництво заради майбутнього

Наша діяльність з налогодження плідної співпраці з ліцеями не зупиняється навіть під час канікул. Днями президент ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність» відвідав Мукачево. Скориставшись нагодою він завітав до Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та провів робочу зустріч з його начальником полковником Юрієм Захаровим.

У 2014 році ліцей відсвяткував свій 15-річний ювілей. Це єдиний загальноосвітній навчальний заклад на Закарпатті з подібною спрямованістю. Закарпаття - особливий регіон. За останні роки ми звикли до того, що воєнна загроза для країни походить зі Сходу. Але це хибна думка. Будь-який прикордонний регіон має бути надійно захищеним. Адже саме там, де стикаються етнічні, економічні та геополітичні інтереси, даржава більш за все потребує справжніх патріотів та надійних захисників.

За роки існування Закарпатський ліцей зарекомендував себе як надійна та високопрофесійна кузня майбутніх офіцерів. Навчальний заклад успішно проходив усі атестації та перевірки, ставав переможцем престижних рейтингів. Це й не дивно, тому що начальник ліцею полковник Юрій Захаров - бойовий офіцер-десантник, орденоносець. словом, - бездоганний приклад для юних хлопців. А для кадетського виховання це найголовніше. Тому що справжню особистість може виховати тільки неперсічна особистість.

Під час візиту президент ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність» Роман Солодкий та начальник ліцею полковник Юрій Захаров підписали Договір про співробітництво. Отже, дорогі друзі, на нашому сайті в лівій нижній частині під рубрикою «Наші друзі» з'явився ще один банер. Ми впевнені, що це початок цікавої та плідної роботи.

Від щирого серця Роман Солодкий подарував ліцею ікону Святого Георгія-Переможця з Києво-Печерської лаври та ікону Пресвятої Богородиці «Додавання розуму».

Від імені вихованців і офіцерів ліцею полковник Юрій Захаров вручив Роману Солодкому Почесний Знак Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою  «за достойне продовження багаторічних традицій офіцерського корпусу Держави, особистий вагомий внесок у підвищення авторитету кадетського руху, національно-патріотичне виховання ліцеїстів». Роман Солодкий приїхав до ліцею з молодшим сином Філіппом. Це вже стало нашою доброю традицією: кадети-випускники за будь-якої нагоди знайомлять своїх дітей - і хлопчиків, і дівчат - з такими закладами, в яких пощастило навчатися нам самим. Є в кадетских стінах щось особливе, потужне, енергійне, що налаштовує на оптимізм та бажання робити корисні справи для своєї Батьківщини.

 

Прочитано 1387 раз Последнее изменение Пятница, 03 Ноябрь 2017 10:52

Галерея изображений