Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Вторник, 07 Ноябрь 2017 10:58

Кадетська Вахта Пам'яті

Мешканці Шевченківського району м. Києва добре знають ім’я Никифора Шолуденка, що першим на своїй «тридцятьчотвірці» увірвався в Київ та встановив прапор на площі Калініна (тепер Майдан Незалежності). Герой загинув 5-го листопада. Вдячні кияни пам’ятають свого визволителя. Біля його танка на Шулявці завжди свіжі квіти. Особливо багато їх звичайно у День визволення Києва, 6 листопада.

У цей день юні кадети ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» вшанували пам’ять Никифора Шолуденка та усіх героїв, що визволяли столицю України від фашистських загарбників.

Усім, хто пішов у безсмертя, проявивши мужність, самопожертву, героїзм, визволяючи рідну землю, було присвячено Вахту ПАМ’ЯТІ «ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!», що відбулася біля  Пам'ятнику  воїнам-танкістам, визволителям Києва, та пам’ятного знаку «Місту-герою Києву».

На заході були присутні: керівництво та представники Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, військові, ветеранські громадські організації, діти війни, мешканці району, учнівська молодь Шевченківського району.

ВГО «Кадетська співдружність» на заході представляв президент Асоціації Роман Солодкий.

Велика Вітчизняна війна, на олтар якої українці поклали величезні жертви, навічно закарбувалася в нашій національній свідомості. Юні кадети з гордістю, вдячністю та відповідальністю понесуть по життю естафету пам’яті поколінь.

 

Прочитано 353 раз Последнее изменение Вторник, 07 Ноябрь 2017 13:47

Галерея изображений