Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 17 Ноябрь 2017 09:52

Святкування 74 річниці створення Київського суворовського військового училища - КВЛ ім. І. Богуна

Дорогі друзі, брати-кадети, однодумці!

24 листопада виповнюєтся 74 роки від дати заснування нашої Alma Mater - Київського суворовського військового училища - Київського військового ліцею ім. Івана Богуна.

Офіційним організатором урочистостей є КВЛ ім. І. Богуна - http://kvl.mil.gov.ua

«Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» бере активну участь в цій святій для нас події.

За домовленістю з командуванням ліцею 24.11.2017 з 12:00 до 14:00 буде відкрито вільний вхід до музею КвСВУ-КВЛ на першому поверсі будівлі, де буде виставлений Бойовий Прапор Київського суворовського військового училища.

О 14:00 відбудеться молитва за загиблими та померлими братами-кадетами у домовій церкві ліцею (біля розташування взводу забезпечення у лівому крилі будівлі).

О 15:00 почнуться Урочисті збори та святковий концерт.

УВАГА! З причин, які, на жаль, не залежать від нас, кількість осіб, що можуть бути присутніми на Урочистих зборах, обмежена. Тому ми можемо запросити тільки особливо почесних гостей - ветеранів, героїв, родичів загиблих. Тим не менш, я, виконавчий директор «Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність» Євген Смушков, прошу усіх бажаючих бути присутніми на Урочистих зборах писати мені на пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Я спробую включити до списку якомога більше вас, наші дорогі побратими!

Ввчечері 24.11.2017 (п'ятниця) о 17:00 усі бажаючі збираються біля пам’ятного знаку «Кадетам, суворовцям, військовим ліцеїстам загиблим на полі брані, померлим від ран та хвороб і тим, що віддали душу свою за Віру та Батьківщину» (Солом’янський парк), де відбудеться короткий мітинг, після якого ми продовжимо наше неформальне спілкування у Солом’янській броварні. Чекаємо усіх братів-кадет!

25.11.207, у суботу, з 12:00 до 14:00 у КВЛ ім. І. Богуна буде день відкритих дверей. Усі бажаючи зможуть відвідати музей, пройти територією та коридорами ліцею. Проте, в цей день у музеї не буде історичного Бойового Прапору.

Отже, дорогі друзі, бажаємо вам святкового настрою та яскравих спогадів!

Додаткові довідки за телефоном (067) 466 88 19, Євген Смушков.

Прочитано 602 раз Последнее изменение Пятница, 17 Ноябрь 2017 10:40