Понедельник, 30 Апрель 2018 15:09

Зі святом вас - кадети-прикордонники!

Як відомо, Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення Дня прикордонника України 30-го квітня». Глава держави наголосив, що День прикордонника має бути співзвучним з реальними історичними подіями саме в Україні.

Отже сьгодні вперше в історіі України відзначається оновлений День прикордонника. ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська спідвружність" принагідно вітає усіх наших побратимів-кадет, що обрали у якості служіня Державі саме захист її кордону. А це в усі часи було й залишаїться форпостом обороноздатності. Саме прикордонники першими зустрічають ворога. До того ж, для них не існує "мирного часу" у загальному сенсі: державний кордон, на жаль, - це завжди понтенційна лінія фронту.

Ми пишаємось тим, що серед наших побратимів є ті, що проявили мужність, професійність, глибокі знання справи, офіцерську честь та гідність під час захисту кордону Держави.

Один з них - полковник запасу Ігор Глова, член Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська спідвружність", випускник Київського суворовського військового училища 1984 року.

26 квітня Президент України Петро Порошенко підписав Указ про наголодження його орденом «За заслуги» III ступеня.

Ігоре Григоровичу, дорогий наш брате, щиро вітаємо! Бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку, добробуту, успіхів у всіх справах! Дякуємо за сумлінне служіння Державі З ДИТИНСТВА!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №110/2018

Про відзначення державними нагородами України

За значний особистий внесок у справу охорони державного кордону, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, відродження військово-історичної спадщини та з нагоди Дня прикордонника постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГЛОВУ Ігоря Григоровича - першого заступника голови Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України, полковника запасу

Президент України П.ПОРОШЕНКО

26 квітня 2018 року

Прочитано 937 раз Последнее изменение Понедельник, 30 Апрель 2018 16:05