Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 07 Июнь 2018 15:47

Роману Солодкому вручено відзнаку МО України «ЗНАК ПОШАНИ»

На початку цього тижня президенту ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" Роману Солодкому було вручено відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак "ЗНАК ПОШАНИ".

Наказ про нагородження за номером 72 було підписано Міністром оборони України генералом армії Степаном Полтараком 10 лютого 2018 р.

У тексті Наказу говориться: "За значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби, активну участь у військово-патріотичному вихованні української молоді..."

Ми в свою чергу вітаємо Романа Солодкого з високою державною нагородою!

На нашому сайті та в "Кадетському журналі" ми багато писали про те, як ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" підтримує військовий спорт. Звичайно ж, Роман Солодкий як президент нашої асоціації робить великий особистий внесок у цю справу. Завдяки його зусиллям спортсмени з України неодноразово відправлялись  на Міжнародні Кадетські ігри, що проходять під егідою Міжнародної Ради військового спорту (International Military Sports Council − CISM). У вересні минулого року підписано Договір про співробітництво між ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" та Управлінням фізичної культури і спорту Міністерства оборони України. Щорічно з великим успіхом проходить Всеукраїнська спартакіада з військово-прикладних видів спорту серед ліцеїв (військово-морських ліцеїв) та гімназій, коледжів з посиленою військово-фізичною підготовкою, яку було започатковано зусиллями нашої асоціації та особисто Романом. Отже, ця нагорода - цілком заслужена та може вважатися визнанням внеску усієї ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" у розвиток військового спорту в Україні.

Прочитано 299 раз Последнее изменение Четверг, 07 Июнь 2018 21:24

Галерея изображений