Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 08 Июнь 2018 09:33

IX Всеукраїнська спартакіада з військово-прикладних видів спорту: нові перемоги!

З 29 травня по 2 червня 2018 року на базі Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» у м. Харкові проходила чергова спартакіада з військово-прикладних видів спорту, яка свого часу була ініційована та започаткована ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність».

Принагідно хотілося б висловити велику подяку начальнику Харківської державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» генерал-майору Олексію Середі за взірцеву організацію заходу, творчій підхід до справи, любов до дітей, гостинність та щирість. З таким господарем Спартакіада перетворилась на справжнє свято спорту, кадетської дружби, військового братерства.

П’ять днів поспіль команди 23 військових ліцеїв та ліцеїв (гімназій, коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою України змагалися з семи видів спорту: гімнастики (підтягування), плавання, стрільби з малокаліберної гвинтівки, метання гранат на дальність, бігу на 100 метрів та 3000 метрів. Спартакіада серед навчальних закладів України проводиться щорічно і головною її метою є виховання патріотів України, утвердження в юного покоління любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності й звитяги борців за свободу і незалежність України.

Відкриття Спартакіади відбулося 29 травня на базі Національної академії Національної гвардії України.

Після урочистого відкриття ІХ Всеукраїнської спартакіади з військово-прикладних видів спорту серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою було проведено перший вид змагань із підтягування.

І місце посіла команда Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»; ІІ місце – команда Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІІ місце – команда Сумського Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка.

У особистому заліку переможцями стали: І місце посів Яхненко Данило (Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»); ІІ місце – Демченко Андрій (Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»); ІІІ місце – Музика Данило (Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою).

30 травня, відбулися змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки. За результатами змагань переможцями стали такі команди:

І місце - Київський військовий ліцей імені Івана Богуна; ІІ місце - Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»; ІІІ місце - Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Кращий особистий результат продемонстрував Нікончук Андрій з Одеського військово-морського ліцею.

В змаганнях із плавання І місце виборов Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, ІІ місце - Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, ІІІ місце - Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

В змагання з метання гранати на дальність І місце виборола Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», ІІ місце - Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот», ІІІ місце - Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка.

В особистій першості перемогу здобули:

І місце - Смитюх Роман (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»), ІІ місце - Філенко Денис (Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»), ІІІ місце - Макаренко Сергій (Одеський військово-морський ліцей).

В змагання з бігу на 100 м І місце завоював Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот», ІІ місце - Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, ІІІ місце – Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

В особистій першості відзначилися: І місце - Солов’янчик Максим (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою);

ІІ місце –Дубовий Олександр ( Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою), Левчук Дмитро (Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка), Терещенко Руслан (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»);

ІІІ місце - Шаханов Артем (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»).

В змаганнях з бігу 3000 м І місце завоювала команда Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІ місце – команда Коропецького обласного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІІ місце – команда Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот».

В особистому заліку І місце посів Щукін Данило (Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»), ІІ місце - Музико Данило (Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою), ІІІ місце - Рожко Максим (Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою).

В змаганнях з подолання смуги перешкод І місце завоювала команда Сумського Державного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка; ІІ місце – команда Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; ІІІ місце – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

В особистому заліку переможцями стали четверо учасників: І місце посів Левчук Дмитро (Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка), ІІ місце - Костенко Артем (Сумський Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка), ІІІ місце розділили Баля Андрій (Харківська Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус») та Щокін Данило (Харківський ліцей з військово-фізичною підготовкою «Патріот»).

Урочисте нагородження спортсменів та закриття ІХ Всеукраїнської спартакіади з військово-прикладних видів спорту серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося на стройовому плацу Військового інституту танкових військ.

В загальному заліку І місце виборола команда Харківського ліцею з військово-фізичною підготовкою «Патріот»; ІІ місце – команда Харківської Державної гімназії-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»; ІІІ місце – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Переможці та призери були нагороджені кубками та дипломами.

Організатори Спартакіади висловлюють подяку за підтримку в проведенні спортивного свята Харківському національному університету внутрішніх справ України, Національному університету цивільного захисту України, Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військовому інституту танкових військ імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ».

А ми від ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» також щиро дякуємо нашому побратиму ректору Харківського національного університету внутрішніх справ генералу поліції третього рангу Валерію Сокуренку. Він не тільки зразково організував змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки, а й взяв участь у церемонії закриття Спартакіади та нагородження переможців. Валерій – справжній кадет, якого багато хто з нас пам’ятає ще старшим віце-сержантом – заступником командира 3-го взводу 2-ї роти КвСВУ.

Відтепер ми з нетерпінням будемо чекати на наступну Спартакіаду та сумлінно тренуватися… Адже склалася цікава інтрига: хто ж серед українських кадет все ж таки найсильнішій? Позаминулого року перемогли волинці, минулого – сумчани, зараз – харківчани…

Та у будь-якому разі перемогла кадетська система навчання та виховання!

 

Прочитано 92 раз