Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 13 Июнь 2018 14:52

Відбувся 9-й випуск Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка

9 червня 2018 року Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка відкрив свої двері для батьків та гостей з нагоди 9 випуску кадет.

Згідно кращих кадетських традицій, після внесення Прапору Кадетського корпусу вшанували пам'ять за загиблими та поклали квіти на могилу засновника навчального закладу Івана Герасимовича Харитоненка.

Від імені ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» сумських випускників привітав президент асоціації Роман Солодкий. Він зокрема сказав:

Перш за все, це свято випускників! Ви сумлінно працювали в навчальних класах, аудиторіях, спортивних залах! Ви старанно опановували військову науку під час польових виходів! Ви проявили волю та характер під час складання ЗНО! Ваші високі оцінки з загальноосвітніх та спеціальних предметів навчання, фізичної підготовки – це прояв патріотизму, любові до України, громадянської позиції... З особливо зворушливими та щирими словами подяки я б хотів звернутися до начальника ліцею-інтернату генерал-майора Юрія Івановича Свідлова. Важко перелічити усе, що ви робите, присвятивши кожний свій подих вашим вихованцям – сумським кадетам. Але особисто для мене і для усіх членів нашої всеукраїнської асоціації випускників найбільш цінним є те, як ви плекаєте кадетські традиції, зберігаєте та примножуєте їх!

До речі, Роман Солодкий був на цьому святі не лише почесним гостем а й... звичайним батьком випускника-кадета. Його син Микита у цей день отримав довгоочікуваний нагрудний знак випускника легендарного Сумського «Кадетського корпусу» ім. І. Г. Харитоненка.

133 випускники цього року отримали атестати, з них 4 – подяки за високі досягнення в навчанні. Це - старший кадет Лохтар Старіков, головний віце-старшина Костянтин Красюк, віце-старшина Артем Наріжний, старший кадет Родіон Куриленко.

Ритуал прощання з Прапором Кадетського корпусу підвів умовну рису урочистостям.

Показові виступи взводу барабанщиків, спортсменів-розрядників, танцювального колективу «Каданс» та вокального ансамблю «Кадет» викликали бурю позитивних емоцій. Вимпел випускників  ще довго майорів  в блакитному небі, вітаючи хлопців зі вступом в доросле життя.

Цього року вперше випускники дарували мамам троянди та запрошували їх на вальс. Зворушливе видовище та дуже кольорове: білі сорочки кадет та червоні троянди матусь…

За традицією, проходячи урочистим маршем повз трибуну, кадети підкидали у повітря монети. Не одна сотня гривень залишилась на плацу. 133 фуражки злетіли догори після команди «Вільно!»

Обійми випускників та качання на руках керівного складу роти ще раз підтвердило, що Сумський Кадетський корпус – це велика дружна та міцна родина.

В цей день особливо теплих слів подяки заслуговують кращі вчителі, які вклали всю душу у виховання кадет: вчитель української мови та літератури Данчишена І. Й., вчитель математики Левченко Л. Б., вчитель біології Мащенко І. І., вчитель інформатики Білецька Т. В., вчитель зарубіжної літератури Сироватська Л. І.

Серед випускників Кадетського корпусу – кращий спортсмен віце-сержант Левчук Д.О., який навіть з поломаною ногою відстоював честь навчального закладу.

Очолюють парадні розрахунки кращі командири рот за результатами навчання за 2017-2018 рік:  командир 2 роти підполковник Стадніченко О. В., командир 3 випускної роти підполковник Анікєєнко Д. А.

Сердечно бажаємо випускникам оптимізму, щастя та стабільності у подальшому дорослому житті!

Прочитано 360 раз Последнее изменение Среда, 13 Июнь 2018 15:17