Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 22 Июнь 2018 14:21

Ім’я Героя України Андрія Кизила тепер з'явиться на карті Києва

Ось така інформація з'явилась сьогодні на сайті народного депутата України Ірини Суслової, з якою ми спільними зусиллями зініціювали найменування однієї з вулиць Києва ім'ям Героя України Андрія Кизила - кадета 1-ї роти Київського військового ліцею ім. Івана Богуна.

Завжди була далека від дискусій про перейменування київських вулиць. Але це той випадок, коли байдужим бути не можна. 23-річний Андрій Кизило віддав своє молоде життя за нас з вами. Він загинув від осколкового поранення в Авдіївці, до кінця виконуючи свій військовий обов’язок. Посмертно Андрію присвоїли звання Героя України, але кращою пам’яттю про нього стало б найменування ім’ям Андрія Кизила вулиці в столиці. Київ для нього був другим рідним містом, бо тут він навчався у військовому ліцеї імені І. Богуна й провів свої юнацькі роки.

З ініціативи кадетів та Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність» звернулась до столичної влади з цим проханням. Процедура зайняла деякий час, але сьогодні можу з радістю повідомити, що Комісія з питань перейменувань одноголосно підтримала це рішення.

Тепер ім’я Андрія Кизила носитиме нова вулиця в Дарницькому районі. Це лише мала частка того, що ми можемо зробити для його вшанування.

Дякуємо тобі, Андрію! Вічна пам’ять!

Від себе додамо. Це - тільки перший крок! Закликаємо усю кадетську спільноту бути з нами до перемоги у цій справі. Ми хочемо, щоб вулиця Києва носила ім'я кадета-героя.

 

Прочитано 531 раз