Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 26 Июль 2018 08:28

ВГО "Асоціація "Кадетська співдружність" поширює свої представництва в регіонах

Навчальний рік добіг кінця. В кадетських закладах України почався період відпусток. Але навіть у літню спеку активісти «Кадетської співдружності» не марнують часу.

Президент Асоціації Роман Солодкий, член Ради Асоціації Віталій Адаменко та виконавчий директор Євген Смушков відвідали Житомир і Рівне та зустрілися з представниками «Кадетської співдружності» в цих регіонах Юрієм Станішевським та Ігорем Колежнюком.

Юрій Станішевський закінчив Київське суворовське військове училище в 1990 році. Зараз живе і працює в Житомирі. Це великий військовий гарнізон. А відтак в Юрія буде багато роботи: треба відшукати наших побратимів-кадет, відновити контакти з тими, хто за якихось причин втратив з нами зв’язок.

Ігор Колежнюк – постать, можна сказати, легендарна. Капітан першого рангу у запасі, він свого часу очолював Військово-морський ліцей, який у 2014 вимушено переїхав із Севастополя в Одесу. Ще в Севастополі Ігорь Колежнюк був нагороджений медалю ГО «Громадянський корпус» «Патріот України». Саме Ігор Колежнюк забезпечив передислокацію елітного кадетського закладу з окупованої території, організував розташування, побут та початок навчального процесу на новому місці. Тоді мало хто вірив у те, що Військово-морський ліцей продовжить своє існування. Але усе відбулось! В тому числі й завдяки зусиллям волонтерів, й зокрема, ГО «Громадянський корпус» та особисто Роману Солодкому. Допомогли придбати меблі для класів, деяке устаткування. Адже з Севастополя вдалося вивезти лише те, що вмістилося у двох особистих легковиках… Головне ж – Ігор Колежнюк зберіг та вивіз з окупованої території Бойовий Прапор ліцею. А відтак – за військовими законами ліцей не вважається підкореним противником. Відбулось вивезення Бойового Прапору, як у гостросюжетному кіно. Бойова подруга Ігоря Колежнюка дружина Лариса обгорнула стяг навколо себе, сховавши його під одягом. Окупанти на виїзді з Криму нічого не помітили…

Зараз Ігор Колежнюк повернувся до рідного Рівного. Починає незвичне для себе цивільне життя. Але він з великим задоволенням погодився очолити регіональне представництво ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність». І ми впевнені, що цю роботу, як і усе в житті, він буде робити тільки на «відмінно».

На титульному фото:  (згори) Віталій Адаменко, Роман Солодкий, Юрій Станішевський, Євген Смушков, (знизу) Ігор Колежнюк, Віталій Адаменко, Роман Солодкий, Євген Смушков.

На фото у галереї: 1) ліцеїсти - вихованці Ігоря Колежнюка виконують Гімн України в окупованому Севастополі; 2) Роман Солодкий вручає Ігорю Колежнюку медаль "Патріот України"

 

Прочитано 287 раз Последнее изменение Четверг, 26 Июль 2018 15:57