Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 30 Август 2018 08:21

Вітаємо з початком нового навчального року!

Шановні друзі!

Від імені Всеукраїнської Асоціації  випускників суворовських військових училищ, військових  ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетська співдружність» щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року.

Сучасний світ потребує  глибоких знань, вмінь, навичок та широкої ерудиції, готовності до стрімких змін та самовдосконалення.

Переконані в тому, що всі учасники навчально-виховного процесу налаштовані на кропітку та вдумливу працю з опанування нових знань, вмінь та навичок.

Ми віримо в Вас та сподіваємося на Вас.  Віримо, що саме за час навчання в ліцеї ви зумієте підготуватися до гідного служіння Україні, прийняття масштабних та відповідальних рішень та сподіваємося, що саме ви зможете сприяти втіленню  в життя багатовікових  сподівань  українського народу

Шановні офіцери, вихователі та  вчителі!

Висловлюємо вам щиру вдячність за неоцінимий внесок у виховання та  навчання майбутньої  еліти України,  готової до самовідданого служіння Україні та його народові.

Ваші випускники на справі довели те, що вони гідні сини України

Зичимо Вам творчої енергії, наснаги та терпіння.

Шановні батьки!

Глибокої поваги та слів вдячності заслуговує ваша  довіра  до системи підготовки до служінню Батьківщині з дитинства та обраного ліцею. Ви зробили правильний вибір - саме тут, незважаючи на певні обмеження та труднощі, ваші діти зуміють отримали дороговказ в доросле життя, зустрінуть справжніх наставників та друзів.

Зичимо миру, міцного здоров’я, благополуччя, здійснення мрій та задумів,  віри та впевненості в майбутнє України. Нехай ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, хай буде корисним і вдалим новий навчальний рік!

Будьте впевнені у тому, що члени Асоціації «Кадетська співдружність» з розумінням віднесуться до ваших проблем,  підтримають та нададуть  можливу  допомогу.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Президент  ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність»

Роман СОЛОДКИЙ

Прочитано 250 раз Последнее изменение Четверг, 30 Август 2018 08:43