Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 12 Сентябрь 2018 07:50

Віталія Адаменко вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні наш товарищ, член Ради ВГО "Асоціація "Кадетська співдружність" Віталій Олексійович Адаменко святкує свій 50-річний ювілей!

Віталік, дорогий наш брате! Це наше спільне свято!

Від усього серця вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, успіхів, щастя! Завжди залишайся КАДЕТОМ!

Віталій Адаменко - активний учасник кадетського руху. Він із задоволенням допомагає ліцеям з посиленою військово-фізичною підготовкою, завжди радий нагоді відвідати юних кадет, поспілкуватися з ними. Також Віталій постійно бере участь в усіх заходах "Кадетського клубу".

Друже, ми вдячні тобі за твою активну позицію, небайдужість, щирість!

Біографія Віталія насичена бурхливими подіями. Після закінчення Київського суворовського військового училища у 1985 році він навчався в Ленінградському ВОКУ. Але вже наприкінці існування СРСР встиг взяти участь у бойових діях далеко за межами Батьківщини. За мужність і професіоналізм Віталій має відзнаки й нагороди, він - ветеран військової розвідки.

Коли Україна опинилась у небезпеці, Віталій без роздумів встав на її захист. На жаль, ще не настав час розповісти про усі військові заслуги Віталія Адаменка. Адже війна ще триває.

Проте, сьогодні не будемо говорити про сумні речі. Віталій зараз людина цілком мирна. З ним завжди не сумно, тому що Віталій любить життя та людей. Він - справжня енциклопедія: багато читає, бездоганно зає вітчизняну та світову історію.

Віталік, ми любимо тебе за твою посмішку, почуття гумору, дотепні анекдоти, готовність завжди прийти на допомогу.

З Днем народження тебе, брате!

Прочитано 320 раз Последнее изменение Среда, 12 Сентябрь 2018 10:38

Галерея изображений