Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 04 Октябрь 2018 20:16

Сумскі кадети отримали зелені берети прикордонників

3 жовтня 2018 року відбулася історична подія в житті Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка: Державна прикордонна служба України взяла патронат над закладом.

З подарунком для колективу «Кадетського корпусу» прибули почесні гості з Державної прикордонної служби України на чолі з Головою Державної прикордонної служби України генерал-полковником Цигикал Петром Олександровичем. Кадети наділи берети зеленого кольору прикордонної служби України.

ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» останні роки доклала багато зузиль задля того, щоб ці доленосні звершення нарешті відбулися. Ми завжди розуміли, що така перлина військової освіти, як Сумський «Кадетський корпус», має знаходитись під батьківською опікою потужного силового відомства. Сумська область - це стратегічний прикордониий регіон. Тут проживає багато родин, які так чи інше пов'язані з охороною державних рубежів, це справжній форпост України на Сході. А безпека Держави, як відомо, починається з її кордонів.

Неоціниму допомогу справі переходу «Кадетського корпусу» під патронат Державної прикордонної служби України надав наш побратим член ради ВГО «Асоціація «Кадетська впівдружність», голова Всеукраїнської громадської організації (ВГО) «Всеукраїнська Асоціація ветеранів і співробітників прикордонної розвідки «ЩИТ і МЕЧ» Ігор Григорович Глова.

Ігорю, брате, ми вдячні тобі за це! Ти постійно доводиш, що справжній кадет не обіцяє, а робить конкретні корисні справи!

Церемонія в Сумах пройшла урочисто та, без сумніву, запам'ятається усім на довги роки. Були нагороджені цінними подарунком  Голови Державної прикордонної служби України:

За високі внески в розвиток «Кадетського корпусу»:

полковник Самойленко Валерій Іванович

Басараб Тамара Миколайовна

Данчишина Ірина Йосиповна

Ходак Світлана Ігорівна

За успіхи в навчанні:

віце -сержант  Курило Андрій Андрійович

старший кадет Оганесян Володимир Габрієлович

Грамоти  та подяки  було вручено кращім кадетам Кадетського корпусу:

старший віце-сержант Іванов Денис Володимирович

віце сержант  Сітало Валентин Юрійович      

віце сержант Разуваєв Євгеній Леонідович

старший кадет Блідуха Руслан Віталійович

старший кадет Химич Денис Сергійович

кадет Подолько Богдани Константинович

Після урочистого шикування відбувся концерт «Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України». Всі отримали задоволення від високої майстерності і творчості артистів ансамблю.

Можливо, на рівні держави не усі встигли достойно оцінити масштаб того, що відбулось в Сумах. Але ми впевнені, що ця подія - по-справжньому епохальна, це вагомий внесок в міцність та обороназдатність нашої України, ще одна гарантія недоторканості її священних кордонів.

 

Прочитано 339 раз Последнее изменение Пятница, 05 Октябрь 2018 00:15

Галерея изображений