Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 07 Ноябрь 2018 06:58

Наш кадетський генерал!

31 жовтня виповнилося 57 років генерал-майору Юрію Івановичу Свідлову – начальнику Сумського Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка.

Уся кадетська спільнота – випускники колишніх суворовських та нахімовських військових училищ, вихованці, педагоги, офіцери та випускники нині діючих військових, військово-морських ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою – від тисяч наших палких сердець вітає Юрія Івановича з Днем Народження!

Для керівника військової освіти такого рівня, як генерал-майор Свідлов, 57 років – це той щасливий вік розквіту, коли досвід минулих років викарбовується у мудрість, зваженість, витримку та неосяжну любов до підлітків у військовому однострої, розуміння унікальності особистості кожного свого вихованця.

Так-так! Ключове слово тут саме ЛЮБОВ.

В усі часи успіху досягали лише ті полководці, котрі по-справжньому любили солдата, берегли його, піклувалися про нього. Так само й у військовій освіті. Адже юні кадети з першої миті розуміють фальш, показову суворість, горезвісну «солдафонщину», якою приховують свій непрофесіоналізм окремі начальники.

У Сумському «Кадетському корпусі» правильні традиції. Юрій Іванович без перебільшення – це справжній кадетський батько! Авторитет генерала тримається на увазі до кожного кадета, до його здоров’я, внутрішнього світу, успіхів у навчанні, особистого життя. Юрій Іванович обожнює спілкуватися з батьками ліцеїстів. Він завжди пам’ятає, що кадети – це діти з військовими погонами! Для хлопчиків 15-17 років – надскладний вік гартування характеру, волі, формування світогляду. А підготовка майбутніх захисників Батьківщини – це штучна ювелірна робота.

На переконання усіх, хто знає Юрія Івановича Свідлова, він виконує свою місію не просто зразково, а віртуозно.

Щоб дізнатися про те, який педагог Юрій Іванович, достатньо поспілкуватися з будь-яким сумським кадетом. Ці хлопці – справжня гордість України. Їхня військова виправка, інтелект, фізична підготовка, чоловіча гідність, почуття гумору, внутрішня шляхетність завжди вражають.

…Сумський «Кадетський корпус» в цьому році відсвяткував свій 10-річний ювілей. Ми багато писали на нашому сайті про цей навчальний заклад, який дуже любимо і котрим дуже пишаємось. А сьогодні в нас є хороший привід сказати теплі слова про його керівника – генерал-майора Юрія Івановича Свідлова. Ми впевнені, що характер людини – це його доля. Юрій Івановіч має справжній генеральський характер, який базується на незламній волі та вимогливості, перш за все, до себе. Він – учасник бойових дій в Афганістані, кавалер орденів «Червоної Зірки», Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За заслуги» ІІІ ступеня, кандидат військових наук, доцент.

Але для нас найдорожче те, що саме Юрій Іванович Свідлов був одним з головних ініціаторів та виконавців великої місії – відродження Сумського «Кадетського корпусу» імені І. Г. Харитоненка, перлини військової освіти України.

Бажаємо Вам, дорогий Юрій Іванович, міцного здоров’я, творчої наснаги та нових великих досягнень на благо нашою любимої України!

 

Прочитано 302 раз Последнее изменение Среда, 07 Ноябрь 2018 08:39