Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 14 Ноябрь 2018 22:00

Батько українських зіркових кадет, з Днем народження!

Сьогодні, 15 листопада, святкує свій День народження полковник ШПАК Микола Васильович, начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Ми ставимось до Миколи Васильовича з великою любов’ю, вдячністю та шаною. Він, напевне, – один з найдосвідченіших військових педагогів України. Достатньо сказати, що в системі військової освіти Микола Васильович  працює вже понад 30 років, починаючи ще з далеких 80-х, коли він був направлений до Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків.

А взагалі з військовою авіацією пов’язане усе його життя. У 1977 році Микола Шпак закінчив Харківське вище військове авіаційне інженерне училище. Перші офіцерські роки були пов’язані з відповідальністю за складну авіаційну техніку. Але дуже швидко виявилася схильність Миколи Васильовича до виховної роботи, яка з рештою і стала його покликанням.

В цьому році Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою відзначив свій 25-річний ювілей. Микола Васильович Шпак працює в навчальному закладі з моменту його створення. Сталі успіхи чернігівських кадет у навчанні, фізичній підготовці, їхній патріотизм, вихованість, дотримання військового етикету  –  це результат повсякденної праці начальника ліцею та створеного їм педагогічного колективу

Хлопці мріють про небо, про польоти до зірок. І можливо скептики скажуть, що Україна зараз вже не в клубі космічних країн. В Чернігівському ліцею так не думають. Тут працюють на успішне майбутнє держави, мотивуючи вихованців прагнути до найвищих цілей.

І саме Микола Васильович створює в ліцеї цю творчу ділову атмосферу, яка розкриває й розвиває особистість кожного.

Ми віримо, що серед чернігівських кадет є майбутні поповичи й каденюки, які обов’язково полетять до зірок!

Миколо Васильович! Від усієї кадетської спільноти України бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення в роботі! А вашим вихованцям – нових перемог! 

 

Прочитано 224 раз Последнее изменение Среда, 14 Ноябрь 2018 22:06