Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 03 Декабрь 2018 17:49

Вічна шана Героям! У Мукачеві відкрито меморіальну дошку випускникам ліцею-інтернату, загиблим під час АТО

 

Не дайте ніколи забути,
Імен тих героїв війни,
Прошу вас їх просто почути,
В словах вони й нині живі

21 листопада – п‘ята річниця Революції Гідності  в Україні. Рівно п‘ять років тому почалась нова сторінка боротьби за цілісність нашої Батьківщини. Випускники ліцею-інтернату в числі перших стали на захист суверенітету нашої Батьківщини.

Визначально, що саме цього дня у ліцеї-інтернаті пройшло відкриття меморіальної дошки на честь загиблих у зоні проведення АТО випускників навчального закладу: Олега Тюрікова, Василя Білака, Володимира Цірика. Це офіцери, які мужньо виконували свій обов‘язок перед Батьківщиною до останнього подиху…

Меморіальна дошка – символ мужності наших хлопців, наших випускників. Тих, хто ще кілька років тому крокував по плацу, чиї голоси дзвеніли на перервах. Тих, чиї  імена золотими літерами  вкарбовані у книгу пам‘яті сучасної  історії України. Тож кожен ліцеїст, офіцер, педагог як ніколи відчували важливість події. …Державний Гімн на двісті голосів звучав по-особливому піднесено.

Право відкрити меморіальну дошку надали віце-старшині Євтушенку Максиму та старшому віце-сержанту  Пивовару Максиму. Пам‘ять Героїв вшанували хвилиною мовчання.

На відкриття були запрошені батьки загиблих: Тюріков Олександр Олександрович, Білак Марія Йосипівна та В‘ячеслав Миколайович, Бокоч Світлана Іванівна. До присутніх звернулась мати Володимира Цірика Світлана Іванівна,  яка побажала майбутнім захисникам мужності та витримки у нелегкій, але такій важливій військовій справі.

Вшанувати пам‘ять Героїв прийшли і почесні гості, серед яких представники Мукачівської міської ради, Мукачівського прикордонного загону, учасники АТО, ветерани-афганці, волонтери.

До присутніх звернулись голова Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Югас Віктор Карлович та депутат Мукачівської міської ради Переста Олександр Михайлович. Їх виступи були суголосними: слова подяки та підтримки батькам Героїв та сподівання на якнайшвидше настання миру в Україні.

Другокурсники Богдан Мейсарош та Ілля Блох від імені ліцеїстів поклали  квіти до меморіальної дошки… Квіти пам‘яті й пошани.

…Пам‘ять про Олега Тюрікова, Василя Білака та Володимира Цірика житиме вічно.

Матеріал підготувала Оксана Варга 

Прочитано 273 раз Последнее изменение Понедельник, 03 Декабрь 2018 18:12

Галерея изображений