Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 06 Декабрь 2018 11:14

Ветеранам вручено ювілейні медалі "75 років суворовським військовим училищам"

Напередодні Дня Збройних Сил України Віктор Іванович Яцина, почесний президен ВГО "Асоціація "Кадетська співдружність", і Роман Володимирович Солодкий, діючий президент нашої організації, відвідали ветеранів кадетського руху та вручили їм ювілейні медалі "75 років суворовським військовим училищам".

Юрій Павлович Положенцев, випускник Усурійського СВУ, голова осередку ВГО "Кадетська співдружність" в Луганській області, зараз знаходится на лікуванні в Київському військовому шпиталі. Віктор Яцина та Роман Солодкий відвідали нашого побратима-активіста, привітали з святом та побажали найскорішого одужання.

Ігор Семенович Зарічний - кадетська легенда, видатний українский скульптор-монументаліст, автор пам'ятника Олександру Васильовичу Суворову біля нашого рідного училища. Ігор Семенович створив чимало шедеврів, серед яких пам'ятники видатним воїнам від козацької доби до Великої Вітчизняної війни. Він служив у лавах Збройних Сил, зокрема, в Київському суворовському військовому училищі. Зараз Ігор Семенович, не дивлячись на важку хворобу, продовжує творити. Він за власні кошти зробив чудовий пам'ятник Івану Богуну.

Віктор Яцина та Роман Солодкий вручили Ігорю Семеновичу медаль "75 років суворовським військовим училищам" із зображенням кумира усіх полководців світу - Олександра Суворова, привітали ветерана з святом, побажали йому здоров'я та творчого довголіття.

Прочитано 266 раз Последнее изменение Четверг, 06 Декабрь 2018 11:48