Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 07 Декабрь 2018 18:48

Вітаємо з Днем народження одного з найдосвідченіших військових педагогів України!

8 грудня святкує День народження СТРЕЛЬНИКОВ Микола Висильович - начальник Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою "ЗАХИСНИК".

Микола Васильович керує навчальним закладом з часів його заснування у далекому 2000 році. А відтак, він є одним з найдосвідченіших військових педагогів України. Ми щиросердно вітаємо полковника Миколу Стрельникова, бажаємо йому здоров'я, родинного тепла, щастя, нових перемог!

ВГО "Асоціація "Кадетська співдружність" вважає, що збереження традицій, шанування пам'яті про минулі покоління захисників Батьківщини - це найважливіші складові патріотичного виховання. Саме на таких засадах побудовано навчально-виховний процес у Запорізькому ліцеЇ. Головне досягнення Миколи Васильовича як керівника - це створення унікального колективу вчителів та офіцерів-вихователів, закоханих в свою справу, вміючими працювати з підлітками, що присвятили своє життя захисту Батьківщини.

Кадетське виховання - це покликання. В ньому не може бути людей випадкових, тимчасових... Ось чому ми з такою повагою ставимося до Миколи Васильовича, педагогічний стаж якого тільки у ранзі начальника ліцею вже добігає друге десятиріччя.

Про чесноти керівника найбільш переконливо свідчать успіхи ліцею "ЗАХИСНИК". З року в рік він є одним з найкращих за результатами ЗНО. Важливий показник роботи колективу ліцею - це високий, не нижче 60 %, рівень вступу його випускників до вищих військових навчальних закладів. А загалом не менше 90 % запорізьких кадет стають студентами різних вишів України.

У цей день ми хочемо привітати не тільки Миколу Васильовича, а й увесь коллектив Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою "ЗАХИСНИК", який живе й працює, як єдина, дружня, велика родина!

З Днем народження!

 

Прочитано 211 раз Последнее изменение Пятница, 07 Декабрь 2018 19:59