Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 14 Декабрь 2018 11:15

Кадетська співдружність зміцнює міжнародні зв'язки

ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" впевнено поширює свій вплив на міжнародному рівні.

Ми маємо багато однодумців у різних куточках Світу. Це випускники суворовських та нахімовських військових училищ, фахівці кадетської освіти, політики, ветерани. Нас поєднує справжній патріотизм, державницьке ставлення до національної безпеки, шанування традицій, глибинне розуміння суті військового обов'язку.

Такі цінності можна прищепити лише з дитинства. Саме тому ми всебічно допомагаємо військовим ліцеям. Подібні навчальні заклади існують по усьому Світу.

В цьому році ми зробили представництво ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" в Болгарії. А нещодавно таке представництво було відкрито в Польщі.

Його очолив випускник Київського суворовського військового училища 1975 року Олександр Якушев, що зараз є громадянином Республіки Польща.

Нещодавно президент ВГО "Кадетська співдружність" Роман Солодкий відвідав Польщу та вручив Олександру Якушеву офіційний сертифікат, що засвідчує його повноваження представника нашої організації. Також Олександру Якушеву було вручено ювілейну медаль "75 років суворовським військовим училищам". Нагородженя відбулось у приміщенні Посольства України в Польщі.

Польща - одна з країн з потужними та глибокими кадетьскими традиціями. Ми вже згадували, що колись у Львові існував 1-й кадетський корпус імені маршала Пілсудського. Зараз у цій будівлі знаходиться Національна академія Сухопутних військ імені Гетьмана Сагайдачного. А вулиця, на якій знаходиться цей намолений навчальний заклад, колись мала назву "Кадетська". Ми впевнені, що подібні історичні паралелі - невипадкові. В Польщі пам'ятають традиції львівських кадет. Існує сучасне військово-патріотичне об'єднання нашого найближчого європейського партнера, що носить ім'я "1-го Львівського кадетського корпусу".

До речі, Олександр Якушев і зараз працює в оборонній галузі. Нещодавно він відвідував Україну, представляючи інтереси польських виробників на спеціалізованій виставці "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018", де зокрема зустрічався і з побратимами-кадетами. Ми впевнені, що нові повноваження Олександр зможе використати для поширення наших ідеалів служіння Батьківщині з дитинства на європейському рівні.

 

Прочитано 171 раз Последнее изменение Пятница, 14 Декабрь 2018 13:05

Галерея изображений