Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 07 Январь 2019 12:53

З Днем народження, дорогий Олексій Порфирович!

Першим іменинником року серед керівників кадетських навчальних закладів є генерал-майор СЕРЕДА Олексій Порфирович – начальник Харківської державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Ми від щирого серця вітаємо Олексія Порфировича з Днем народження, бажаємо йому міцного здоров’я, родинного щастя, успіхів, натхнення у праці. А його вихованцям, харківським кадетам, – нових перемог у навчанні, спорті та творчості!

Олексій Порфирович – один з найдосвідченіших організаторів військової справи в нашій Державі. Він багато років служив на відповідальних керівних посадах. До призначення начальником «Кадетського корпусу» він був начальником Харківського гарнізону – одного з найпотужніших в Україні.

Ось чому на такому зразковому рівні саме у Харкові пройшла минулорічна Всеукраїнська спартакіада серед військових, військово-морських ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Харківські кадети перемогли на ній не в останню чергу завдяки волі, педагогічному таланту та батьківському піклуванню про своїх вихованців Олексія Порфировича Середи.

З Днем народження вас, дорогий Олексій Порфирович! Ми впевнені, що ви й надалі будете радувати усю країну успіхами ваших хлопців – майбутніх генералів, еліту Держави! Дякуємо вам за вашу працю, самовідданість та любов до дітей!

 

Прочитано 241 раз Последнее изменение Понедельник, 07 Январь 2019 13:09