Вторник, 29 Март 2016 12:30

Конкурс «Чому я поважаю професію військового».

З 11 березня по 12 квітня за ініціативи та підтримки «Громадянського Корпусу» спільно з ВГО «Кадетська співдружність», Департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти був проведений конкурс «Чому я поважаю професію військового».

Конкурс викликав велике зацікавлення серед дітей. У шкільному етапі взяли участь 4 660 учнів, які представляли 242 навчальні заклади регіону. В обласному етапі конкурсу за звання переможців змагалися 136 учнів з 66 навчальних закладів Луганщини. Учасники, які змагалися за номінаціями «Свій рідний край люби і захищай» (3–4 класи), «Вірні сини Вітчизни» (5–8 класи), «Маю честь» – 9–11 класи, представили свої малюнки на військово-патріотичну тематику, вірші, презентації, нариси до стіннівок відеосюжети та твори-роздуми. Загалом було представлено 24 малюнки, 21 вірш, 20 презентацій, 17 нарисів, 14 творів-роздумів, 13 відеосюжетів на теми бойових дій в зоні проведення АТО та історії Великої Вітчизняної війни.

Захід сприяв активізації творчих зусиль юнацтва, утвердженню духовно-культурних цінностей як важливого чинника побудови нового сучасного суспільства, пожвавленню виховної, просвітницької та патріотичної роботи серед учнівської молоді, виявленню учнів, схильних до військової служби та їх професійній орієнтації на подальше заняття військовою діяльністю шляхом отримання відповідної освіти в військових навчальних закладах України.

з 11 по 16 травня переможців конкурсу  приймав Київський військовий ліцей ім. І. Богуна.

 У програмі перебування – ознайомлення з життям ліцеїстів, відвідання історичних пам'яток, церков, поранених бійців у шпиталях, представлення виставки малюнків у Музеї Великої Вітчизняної війни.

Прочитано 3120 раз Последнее изменение Среда, 30 Март 2016 06:14

Галерея изображений