Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 07 Март 2019 14:39

Жіноче обличчя кадетства

Сьогодні – особливий день! Дорогі наші мами, дружини, донечки, сестри, бабусі, подруги, кохані! Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем – 8 березня.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, безтурботності. Ми живемо заради вас, служимо і працюємо, воюємо і навчаємось. В центрі нашого Світу – завжди жінка. Наша слов’янська традиція, безумовно, – це матріархат. Тому що, з рештою, будь що не має сенсу, якщо це не робить жінку щасливою.

Ніякі успіхи в політиці та економіці, ніякі перемоги нічого не варті, якщо вони не запалюють вогник щастя в очах коханих.

Ми впевнені, що виховати справжнього воїна може тільки мудра жінка. Так княгиня Ольга виховала князя Святослава, а потім – князя Володимира.

В кадетському вихованні працює чимало красивих, добрих, сильних, талановитих та мудрих жінок. Це наші вчительки, офіцери-психологи, лікарі, господарські працівники. Усіх вас, дорогі наші бойові подруги, ми щиро вітаємо зі святом.

Але сьогодні особливо приємно згадати жінок, які керують кадетськими навчальними закладами. Це – директор ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва Заслужений працівник освіти України, володарка ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Наталія Михайлівна Головіхіна та начальних Ізмаїльського військово-морського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою лейтенант Наталія Володимирівна Стогнієнко.

Вони керують великими колективами. Серед підлеглих цих тендітних жінок є старші офіцери з багатим досвідом служби, хлопці-підлітки зі складними характерами, дівчата з витонченим внутрішнім світом. І для кожного чарівні Наталії знаходять влучне слово, особливий підхід, таємний ключик до душі, серця й розуму.

Тому що керувати – це, перш за все, любити своїх підлеглих та вихованців. А це вони вміють.

І, звичайно, ми не можемо сьогодні забути про дівчат-кадет. Вони – справжня прикраса кадетської системи виховання. Їм дуже личить суворий однострій, який тільки підкреслює красу й жіночість.

Зі святом вас, наші дорогі! Низький уклін вам за ваш життєвий вибір, за вашу працю, за відданість справі, за красу та жіночість.

Бути поряд з вами – це щастя!

 

Прочитано 131 раз