Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 13 Март 2019 22:27

Ліцей-інтернат №23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС": рівняння на героїв

На жаль, дорогі друзі, ми не завжди своєчасно встигаємо розказати вам, про цікаві події кадетського життя, що варті вашої уваги. Адже лютий цього року був занадто насиченим важливими датами, які відзначали хлопці та дівчата, що обрали служіння Батьківщині з дитинства.

Виправляємо свою помилку та доповнюємо наш літопис ще одним повідомленням, без якого картина минулого місяця не буде повною.

Ми вже розповідали про те, як пройшов День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна та Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного Поля.

Згадували воїнів-інтернаціоналістів і в ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва.

Напередодні  30-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану, 14 лютого, у навчальному закладі відбувся урочистий захід. На урочистості до ліцею  завітали наставники, ветерани та співробітники Служби зовнішньої розвідки України, ветерани-афганці; Народний артист України Володимир Дмитрович Талашко; Президент ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» Роман Володимирович Солодкий.

Кадети і паняночки ліцею привітали офіцерів-вихователів, які пройшли Афганську війну, вистояли, вижили, мають державні нагороди:  полковника запасу Навроцького Володимира   Васильовича, майора запасу  Глущенка Василя Петровича.

Кадети та паняночки від усього серця висловили глибоку вдячність усім, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов'язок у Афганістані, а сьогодні є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу і державі в наші важкі часи.

15 лютого 2019 року біля Пам'ятника воїнам-афганцям відбулась ВАХТА ПАМ'ЯТІ з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. Наставники, ветерани та співробітники Служби  зовнішньої розвідки України, кадети ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» вшанували хвилиною мовчання пам'ять українців, загиблих у війні в Афганістані, відбулось урочисте покладання квітів.

Вічна Пам’ять та вічна Слава Героям-інтернаціоналістам!

 

Прочитано 69 раз Последнее изменение Среда, 13 Март 2019 23:23