Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 14 Март 2019 07:29

«Пам’ять серця» потребує вашої допомоги

Дорогі друзі! Цього року ми продовжуємо нашу багаторічну традицію і знов проводимо щорічний кадетський фестиваль військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця».

ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» стояла у витоків створення фестивалю. Зараз його організатором є ветеран кадетської освіти, колишня вчителька Київського військового ліцею імені Івана Богуна Тамара Мефодіївна Котеля.

Для вирішення деяких організаційно-господарських питань їй потрібна матеріальна допомога. На прикінці цього анонсу є телефон Тамари Мефодіївни. Усі, хто хоче допомогти, можуть зв'язатися з нею.

Головним майданчиком фестивалю буде ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус», який прийме гостеї з усієї України.

Запрошуємо усіх випускників суворовських та нахімовських військових училищ, військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою взяти участь у подіях фестивалю! Юні таланти чекають на вас!

21-23 березня 2019 року в Ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» м. Києва буде проходити VІ Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця», присвячений Дню Пам’яті та Примирення, вшанування захисників Батьківщини різних поколінь.

У фестивалі-конкурсі візьмуть участь вихованці військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, козацьких та кадетських класів, учні навчальних та позашкільних закладів України, діти військовослужбовців та учасників АТО та ООС.

До складу журі фестивалю-конкурсу входять Народні та Заслужені артисти України, поети-піснярі, викладачі провідних українських мистецьких закладів, відомі діячі культури та мистецтв України, громадські діячі.

21 березня 2019 року о 13.00 у приміщенні ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва (м. Київ, вул. Салютна, 11-А) для представників засобів масової інформації відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття VІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу «Пам¢ять серця» Коло обговорюваних питань торкатиметься проблематики військово-патріотичного виховання учнівської молоді, взаєморозуміння і взаємодії заради миру, необхідності формування поваги до історичних подій, правильного розуміння фактів історії та їх трансформації у сьогоденні, налагодження партнерських стосунків з діячами культури і мистецтв України.

О 14.00 відбудеться відкриття VІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу «Пам’ять серця». Початок конкурсної програми фестивалю – перший тур о 16.00.

22 березня – другий тур змагань, відвідування учасниками закладів культури та мистецтв м. Києва.

23 березня 2019 року об 11.30 в Київському міському Будинку ветеранів (м. Київ, вул. Бастіонна,11) відбудеться нагородження переможців VІ Відкритого всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу та гала-концерт, в програмі якого візьмуть участь відомі українські виконавці та переможці фестивалю-конкурсу.

Хто ще не встиг зареєструватися для участі у фестивалі-конкурсі, може зв'язатися з організаторами. Також за посиланням "Скачать вложение" у кінці сторінки ви можете завантажити АНКЕТУ ЗАЯВНИКА.

З додатковою інформацією звертатися за тел:

096-421-37-07 ; 063-684-01-49 (Тамара Мефодіївна),

Оргкомітет фестивалю-конкурсу.

 

Прочитано 128 раз Последнее изменение Четверг, 14 Март 2019 09:32