Вторник, 19 Март 2019 22:34

Меморандум про співробітництво підписано!

ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" та Громадська Спілка "Асоціація виробників озброєння і військової техніки України" підписали Меморандум про співробітництво.

На церемонії підписання були присутні президент ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" Роман Слодкий, її виконавчий директор Євген Смушков та директор Громадської Спілки "Асоціація виробників озброєння і військової техніки України" Руслан Джалілов.

Зроблено важливий крок з об'єднання зусиль заради майбутнього нашої держави. Військова освіта та служіння Батьківщині з дитинства, якими опікується "Кадетська співдружність", потребують всебічної інформаційної, матеріальної та організаційної підтримки. З іншого боку, вітчизняні виробники озброєння та військової техніки зацікавлені в тому, щоб саме те, що зроблено в Україні, було популярним серед майбутніх полководців. Адже хлопці, яким сьогодні 15-16 років, згодом керуватимуть батальйонами та бригадами, прийдуть у військову науку, очолять силові структури держави.

Оборонно-промисловий комплекс є потужним локомотивом технологій та усієї економіки. За роки незалежності Україні вдалося зберегти кадровий потенціал та матеріальну базу, що дозволяють робити науково-дослідні та випробувально-конструкторські роботи у військовій галузі, запускати у серійне виробництво найсучасніші зразки. І саме завдяки приватному сектору в оборонній сфері найкращі спеціалісти залишилися на Батьківщині та виховали достойну зміну. Сьогодні Україна має усі підвалини для того, щоб зайняти провідні позиції на світовому ринку озброєння та військової техніки. Зміцнення Збройних Сил України, внутрішній попит в останні роки - це саме та основа, яка з рештою забезпечить сталі експортні позиції. У минулому залишилися ті часи, коли Україна дешево розпродавала колишню радянську військову техніку та озброєння. Зараз переважну частку експорту складають наукоємні та високотехнологічні вироби.

Меморандум передбачає співпрацю у галузі освіти, науки та спорту, розвитку міжнародної кооперації, залученні інвестицій під спільні проекти, спрямовані на розвиток майбутніх та діючих військовослужбовців силових структур України.

Разом зробимо Україну сильною!

Прочитано 1042 раз Последнее изменение Вторник, 19 Март 2019 23:17

Галерея изображений