Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Вторник, 26 Март 2019 11:57

Ліцей-інтенат № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» врятував фестиваль «ПАМ’ЯТЬ СЕРЦЯ»

Нещодавно ми оприлюднювали анонс VІ Відкритого всеукраїнського фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця». І ось він відбувся.

На жаль, у цьому році фестиваль опинився на межі зриву. Не дивлячись на те, що подія отримала державну фінансову допомогу (не в останню чергу завдяки зусиллям ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність»), традиційні партнери фестивалю – Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та Центральний будинок офіцерів Збройних сил України – відмовили організаторам у підтримці.

ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» прийшла на допомогу та звернулася до директора ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва Наталії Михайлівни Головіхіної з проханням врятувати багаторічну традицію. Наталія Михайлівна не тільки люб’язно погодилась взяти участь у події, а й організувала фестиваль-конкурс на найкращому рівні. Увесь педагогічний склад ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус», юні кадети та панянки створили неперевершене свято. Треба віддати належне витонченому смаку, організаторським здібностям керівництва ліцею-інтернату, а також талантам його вихованців. Відкриття фестивалю перетворилося на справжню феєрію, що поєднала красиві військові традиції та витончену шляхетність.

Фестиваль тривав з 21 по 23 березня. На цей період ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус» став гостинним центром кадетського життя країни. Сюди з’їхалися вихованці ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з усіх куточків України. Розташування, харчування та інші побутові складові були організовані бездоганно. Але ж головне – взірцевими були режисура та святкова атмосфера!

Від імені ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» ми щиро дякуємо директору ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Наталії Михайлівні Головіхіній за її відданість кадетським традиціям, високий професіоналізм та добре материнське серце.

Висловлюємо вдячність організатору фестивалю Тамарі Мефодіївні Котелі за те, що вона багато років проводить фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Пам’ять серця». Сподіваємось, що у майбутньому він стане ще більш масовим та яскравим.

Прочитано 305 раз Последнее изменение Вторник, 26 Март 2019 12:28