Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 29 Март 2019 11:04

Ізмаїльські кадети і Національна гвардія України: дружба і співробітництво

25 березня напередодні Дня Національної гвардії України Ізмаїльський Військово-морський ліцей був запрошений до військової частини 3058 на урочисте святкування 5-ряччя створення Національної Гвардії України.

Національна гвардія - військове формування c правоохоронними функціями, яке входить в систему Міністерства внутрішніх справ України і призначене для виконання завдань із захисту і охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки.
На території Ізмаїла дислокується військова частина, якою командує підполковник Андрій Бойко. Національні гвардійці разом з іншими правоохоронними органами міста забезпечує громадянам безпечні умови життя.
В.о. директора Ізмаїльського Військово-морського ліцею Наталя Стогнієнко привітала національних гвардійців в особі командира частини підполковника Андрія Бойко, щиро подякувала за підтримку навчального закладу.

"Ви долучаєтесь до життя та виховання наших ліцеїстів, нашого навчального закладу, - сказала Наталія Володимирівна, - ви зробили великий внесок у розвиток національної свідомості та освіти, виховання справжніх патріотів України – вірних синів українського народу, майбутніх захисників держави. Нехай благословляє Вас Господь у всіх справах і починаннях, оновить сили, дасть невичерпну радість, надихаючи Вас у служінні рідній Україні та місту Ізмаїл".

 

 

 

 

Прочитано 253 раз