Вторник, 29 Март 2016 12:54

Випуск у військо-морському ліцеї

30 травня у Військово-морському ліцеї, передислокованому у квітні минулого року до Одеси через анексію Російською Федерацією Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, відбулася урочиста церемонія випуску ліцеїстів набору 2013-го року. Атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів отримали 22 випускника.

Абсолютно переважна більшість юнаків виявила бажання по закінченню ліцею продовжити навчання на факультеті Військово-морських сил Одеської національної морської академії та у Військовій академії м. Одеса.

З привітанням у зв’язку з успішним закінченням навчання і напутнім словом до ліцеїстів звернувся командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук. Випускників і весь особовий склад навчального закладу також привітали представники Одеської обласної державної адміністрації, ветеранської громадськості, загальноосвітніх шкіл міста, духовенство, батьки та друзі.

Перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Ігор Тимчук вручив віце-головному старшині Івану Овчару за високі показники у навчанні і спорті, а також за бездоганну дисципліну срібну медаль та атестат з відзнакою. Крім того, ім’я вихідця з Полтавської області занесено до Книги пошани Військово-морського ліцею. За зразкову поведінку та високі показники у навчанні цінними подарунками нагородженні віце-головний старшина Іван Овчар, віце-старшина 1 статті Сергій Аністрат та ліцеїст Євген Омельяненко.

Випускник урочисто попрощались із Прапором ліцею, який вивезли із анексованого Криму та пройшли урочистим маршем

Також відбулось вручення ліцею книг згідно започаткованій командувачем ВМС ЗС України акції «Книга ліцеїсту».

Право надати останній дзвоник було надано віце-старшині 1 статті Василю Борисюку разом з дівчинкою у національному вбранні.

Це вже 5-й випуск за роки існування ліцею. Загалом з 2011-го по 2015-й рік навчальний заклад закінчив 171 юнак. У 2014-му році 10 ліцеїстів Військово-морського ліцею (випускний, 11-й клас), які разом з викладачами і частиною вихованців 10-го класу залишили окупований Крим, свої атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів отримали у Київському військовому ліцеї імені Богуна, де після прибуття із Севастополя навчалися кілька місяців.

Довідка. Військово-морський ліцей було відкрито 1 вересня 2009 року у Севастополі.

Навчальний процес у ліцеї в місті Одеса після передислокації відновлено 1 вересня 2014 року.

Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» надала матеріальну та фінансову допомогу в облаштуванні ліцею на новому місці дислокації.

 

Прочитано 1234 раз Последнее изменение Среда, 30 Март 2016 06:13

Галерея изображений