Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 05 Апрель 2019 23:41

"Перші серед рівних": львівські кадети отримали почесні відзнаки

4 квітня, після тривалої підготовки, звершилася одна із важливих подій у Львівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут - нагородження кращих ліцеїстів відзнакою "Перший серед рівних".

Ця відзнака, встановлена начальником ліцею полковником Юрієм Володимировичем Гусаром для заохочення ліцеїстів, які проявили себе найкраще у виконанні своїх обов’язків, виконанні Клятви ліцеїста Львівського ліцею імені Героїв Крут, з метою мотивування до навчання та популяризації кращих вихованців Ліцею.

На вручення відзнак були запрошені не тільки усіх педагоги та вихователі, але й батьки ліцеїстів, які заохочувалися. Адже вибір ліцею, як закладу освіти, є непростим рішенням не тільки для самих юнаків, але й для їхніх батьків, які приймають вибір хлопців та підтримують їх протягом навчання. І сьогодні батьки гідні гордитися своїми змужнілими синами.

Під час урочистої частини до присутніх зверталися педагоги, які виховують і навчають ліцеїстів - офіцер-вихователь Володимир Леонідович Пендюр і вчителька Тереза Миколаївна Сватко. Адже ліцеїсти стають кращими завдяки їхнім невтомним зусиллям.
Не менше значення для ліцеїстів мали слова випускників-крутянців, які сьогодні навчаються в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Міністерства оборони України, Богдана Колодки і Володимира Галягін. Адже вони з висоти свого досвіду можуть об’єктивніше оцінити переваги навчання та вишколу в Ліцеї імені Героїв Крут.

Після урочистого вручення відзнак, розпочався святковий концерт, який організували творчі колективи Львівського державний Палац естетичного виховання учнівської молоді: народний ансамбль танцю "Карпати", народний ансамбль сучасного естрадного танцю "Ритми часу", вокальний ансамбль "Дзвіночки" (вокалісти Юрій Періг та Діана Турканик), а також зразковий ансамбль "Квіти України" львівського міського Палацу культури імені Гната Хоткевича. Завершили святковий концерт барабанне шоу "Drum Force".

 

Прочитано 196 раз Последнее изменение Пятница, 05 Апрель 2019 23:59