Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 02 Май 2019 10:49

Вічна пам'ять, брате... Сьогодні відбулась церемонія прощання з Дмитром Жуком

Сьогодні ми проводили в останню путь нашого побратима, випускника 4-ї роти Київського суворовського військового училища 1983 року підполковника запасу Дмитра Миколайовича Жука.

Його серце перестало битися 27 квітня, у Велику Суботу. Це сталося несподівано. Дмитро Миколайович до останнього працював, був серед своїх вихованців – юних військових ліцеїстів.

Пішов з життя взірцевий офіцер, справжній кадет, мужній чоловік. Особливу поваго до його особистості завжди викликало те, що він по закінченні служби став до лав офіцерів вихователів рідної кадетки. Підполковник Жук викладав у Київському військовому ліцеї імені Богуна «Захист Вітчизни». Завдяки його зусиллям була оновлена начально-матеріальна база, а сам предмет став одним з улюбленіших серед богунівців.

Дмитро Миколайович добре знав військову справу, буквально жив нею. Після суворовського училища він закінчив Київське вище загальновійськове командне училище, факультет військової розвідки, служив у Білоруському військовому окрузі у військах спеціального призначення.  Обіймав різні посади: командира групи, заступника командира роти та командира роти спеціального призначення, помічника начальника оперативного відділення штабу окремої бригади спеціального призначення. У 1999 році звільнився з лав Збройних сил Республіки Білорусь за вислугою років і переїхав до рідного Києва.

З 1999 року Дмитро Миколайович був звичайним військовим пенсіонером та продовжував працювати на різних цивільних посадах. Його вік дозволяв спокійно насолоджуватися цивільним життям. Але у вересні 2014 році підполковник запасу Дмитро Жук добровільно повернувся на військову службу. Протягом року він брав участь у антитерористичній операції на сході України на посаді старшого офіцера відділення спеціального призначення в секторі «А» (Луганська область). Його досвід, виваженість, бездоганне знання військової справи, вміння отримувати та аналізувати розвіддані, особиста мужність дуже знадобилися його більш молодим товаришам по бойовим діям. Завдяки Дмитру Миколайовичу було збережено чимало життів наших військовослужбовців.

В рідному Київському суворовському військовому училищі  –  Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна ніколи не забудуть підполковника Дмитра Миколайовича Жука.

Вічна пам’ять та вічна слава!

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

 

Прочитано 270 раз Последнее изменение Четверг, 02 Май 2019 13:20