Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 06 Май 2019 16:55

День прикордонника України: відлуння святкових заходів

Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради відсвяткував День прикордонника України.

Згідно з Указом Президента України №111/2018 від 27 квітня 2018 року «Про День прикордонника України» у цому році свято вперше відбувалося 30 квітня. Але святкові заходи тривали кілька весняних днів.

2 травня 2019 року адміністрація, офіцери та вихованці Закарпатського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля взяли участь в урочистостях присвячених Дню прикордонника, що пройшли в управлінні Мукачівського прикордонного загону. Кадети не могли не долучитися до святкувань, адже Мукачівський прикордонний загін є постійним гостем на всіх урочистостях, що проходять у ліцеї-інтернаті. Крім цього воїни в зелених беретах постійно проводять для ліцеїстів відкриті лекції, дискусії, профорієнтаційні бесіди на різну тематику. Прикордонники з зацікавленістю спостерігають, як зростає нове покоління захисників кордонів України.

Ось чому ліцеїсти ретельно готувалися до Дня прикордонника, особливо першокурсники. Саме тут, на урочистостях, пройшов їхній перший показовий виступ з рукопашного бою.  В день свята куратори заохотити ліцеїстів. За високі показники в військовій підготовці, наполегливість та ініціативу під час навчання, зразкову дисципліну та з нагоди Дня прикордонника грамотами нагородили ліцеїстів другого курсу: віце-старшого сержанта Пивовара Максима, віце-старшого сержанта Копина Юрія, віце-сержанта Ланецького Віталія та ліцеїста Янчія Івана. Для хлопців ці грамоти стали  гордою відзнакою їхніх старань та досягнень. Кожен з ліцеїстів, надягаючи зелений берет, розуміє, що у майбутньому він має намір стати прикордонником.

2 травня вихованці ліцею-інтернату мали можливість відчути атмосферу військової служби прикордонника. Гостям свята було продемонстровано техніку та озброєння, що використовуються при виконанні службових обов’язків, а також вміння затримувати правопорушників. Кінологи показали навички своїх вихованців виявляти заборонені предмети. Все це посприяло більшому заохоченню ліцеїстів до вступу у лави Державної прикордонної служби України.

В цей же день начальнику Закарпатського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля підполковнику Юрію Михайловичу Захарову від ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" було вручено орден "Кадетська слава" ІІ ступеня, так званий "Кадетський хрест". Ми вітаємо Юрія Михайловича з нагородою, бажаємо йому міцного здоров'я, успіхів у справах та нових перемог!

Воїни у зелених беретах разом з Українським народом продовжують гідно боронити рідну землю. Сучасні прикордонники – це поколінням патріотів, які пишуть новітню історію держави, захищаючи її незалежність та право на гідне майбутнє.

Прочитано 341 раз Последнее изменение Понедельник, 06 Май 2019 23:01

Галерея изображений