Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 10 Май 2019 15:09

Генерал-майор Юрій Іванович Свідлов знов призначений начальником Сумського "Кадетського корпусу" ім. І. Г. Харитоненка

Не будемо приховувати: ми не тільки вболівали за нашого кандидата - генерал-майора Юрія Івановича Свідлова - а й всебічно підтримували саме його. ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" кілька років докладала зусиль задля переведення Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка у підпорядкування Державної прикордонної служби України. Ми прагнули того, щоб перлиною кадетської освіти України опікувалася така потужна й відповідальна силова структура. І ми хотіли, щоб цим навчальним закладом продовжував керувати один з його ідеологів та засновників - генерал-майор Юрій Іванович Свідлов. І це, на щастя, сталося!

7 травня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбувся конкурс на зайняття посади начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України, що знаходиться у м. Суми.

Участь у конкурсі взяли три представники Державної прикордонної служби України.

Конкурс складався з трьох етапів:

перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти шляхом комп’ютерного тестування;
перевірки професійних компетентностей через вирішення ситуаційного завдання;
публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За результатами проведеного конкурсу рішенням конкурсної комісії переможцем на зайняття посади начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України визначено генерал-майора Свідлова Юрія Івановича.

Вітаємо та бажаємо подальших ПЕРЕМОГ на благо України!

 

Прочитано 196 раз Последнее изменение Среда, 03 Июль 2019 02:14