Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 13 Май 2019 11:39

Вітаємо Наталію Михайлівну Головіхіну з Днем Народження!

Сьогодні для усіх кадет – і юних ліцеїстів, і випускників – день особливий. Мі святкуємо День Народження ЖІНКИ з великої літери, людини з великим серцем, щирою душею та невтомним ентузіазмом!

Це – директор ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва Заслужений працівник освіти України, володарка ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Наталія Михайлівна Головіхіна

Важко знайти слова, які б охарактеризували цю видатну особистість. У кожного, хто знає і любить Наталію Михайлівну, вони свої. Тому що ця людина не просто багатогранна. Вона – цілий Всесвіт. Тому ми не будемо навіть намагатися перелічити усі її чесноти та досягнення. Скажемо особисто від себе.

Для ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» Наталія Михайлівна є взірцем керівника кадетського навчального закладу. І те, що на її тендітних плечах немає генеральських погонів, тільки підкреслює силу її характеру, невимірну ніжність та любов до справи, винятковий педагогічний талант. Офіцери-відставники, що працюють у ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус» і мають у своєму життєвому багажі високі посади, звання та нагороди, завжди підкреслюють, що по-справжньому щасливі мати такого керівника. Це той випадок, коли є з чим порівнювати, коли авторитет є природним, таким, що йде з самої глибини особистості. Коли працюють, служать та виховують дітей на єдиному подиху, за покликанням, з вірою та сумлінням у серці.

Найбільш виразно про талант педагога розповідають його вихованці. Кадети і паняночки ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» не просто чарівні, красиві, ввічливі. Від спілкування з ними залишається таке враження, ніби долучаєшся до майже втраченої та забутої в наш час справжньої шляхетності. Такі діти виховуються тільки в атмосфері великої любові та поваги! Ось, на наш погляд, головне, що вміють робити тут: бачити в кожному ліцеїсті унікальну особистість, віртуозно поєднувати виховний потенціал дитячого колективу з індивідуальним підходом до кожного.

Любима наша Наталію Михайлівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, задоволення від кожної хвилини життя, родинного затишку, нових успіхів та перемог!

 

Прочитано 166 раз Последнее изменение Понедельник, 13 Май 2019 11:50

Галерея изображений