Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 12 Июнь 2019 12:40

ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» візьме участь в робочій групі РНБО

11 червня в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбулася експертна нарада представників громадського суспільства з метою напрацювання стратегії підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді.

Головучим був Заступник Секретаря РНБО України Сергій Кривонос.

ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» представляли президент нашої організації Роман Солодкий та виконавчий директор Євген Смушков.

Захід відбувся в рамках реалізації рішення РНБО України від 7 травня 2019 року «Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави», уведеного в дію Указом Президента України № 200/2019.

За словами С. Кривоноса, до участі в обговоренні долучилися більш як 80 представників громадськості та учасників бойових дій, представники Генерального штабу Збройних Сил України і Міністерства молоді та спорту України.

«Був приємно вражений рівнем експертної думки та пропозицій фахівців. Це дійсно коло однодумців, які, як і я, вважають виховання молодого покоління одним з головних пріоритетів для держави», - сказав заступник Секретаря РНБО України.

У рамках реалізації Указів Президента України № 200/2019 «Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави» та № 201/2019 «Про міжвідомчу робочу групу з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави» С. Кривонос проводитиме цикл експертних зустрічей на тему «підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді», «удосконалення системи територіальної оборони» та «підготовка військового резерву Збройних Сил України та інших військових формувань».

«На сьогодні головним завданням є перетворення всіх ефективних напрацювань на загальнодержавну систему військово-патріотичного виховання молоді та міцну систему територіальної оборони України», - підсумував заступник Секретаря РНБО України.

Євген Смушков виступив з низкою пропозицій щодо включення військових, військово-морських ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою у якості методичних та практичних центрів патріотичного виховання молоді в усіх регіонах України. Для цього вже існує необхідна правова база, і залишається тільки очолити координаційну роботу в цьому напрямку. Фактично військово-патріотичні організації та заходи мають готувати молодь для навчання в ліцеях з посиленою військово-фізичною підготовкою, а ліцеїсти старших курсів зможуть брати участь у військово-патріотичному вихованні молоді у якості організаторів. інструкторів та молодших командирів.

Під час наради було вирішено до завершення червня під керівництвом РНБО напрацювати стратегію об'єдняння зусиль Держави та громадського суспільства задля побудови чіткої системи військово-патріотичного виховання.

ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» буде залучена для цієї робити, яку ми вважаємо дуже важливою та відповідальною. 

 

 

Прочитано 227 раз Последнее изменение Среда, 12 Июнь 2019 13:10