Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Вторник, 10 Сентябрь 2019 08:19

Вітаємо українських кадетів з початком нового навчального року!!!

У цьому році 1 вересня ми святкували 2 вересня:))) Примхливий календар вже другий рік поспіль подовжує учнівській молоді літній відпочинок…

Але ж кадети – не звичайні школярі! Вони почали підготовку до свята Першого дзвінка заздалегідь, тому що урочистості передбачають і шикування, і низку традиційних для кожного ліцею ритуалів. А відтак навіть новачки, що вперше стояли в цей день на плацу, мали отримати початкові стройові навички.

ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» надіслала в усі кадетські заклади привітання з початком нового навчального року.

Президент Асоціації Роман Солодкий особисто вручив його кадетам та шляхетним панянкам ліцею-інтернату № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» Шевченківського району м. Києва.

Проте, давайте зазирнемо на хвилинку до кількох ліцеїв України і подивимось на власні очі, як усе відбувалося…

Ліцей-інтернат № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» Шевченківського району м. Києва

2 вересня 2019 р. святом ПЕРШОГО ДЗВІНКА розпочався новий навчальний 2019-2020 рік у ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва. Яскравий сонячний день зібрав до кадетського родинного кола учнів, почесних гостей, батьків, шефів ліцею – співробітників Служби зовнішньої розвідки України.

Також кадети та паняночки з радістю зустріли своїх давніх друзів та помічників:

Духовного наставника ліцею Архімандрита Аліпія, настоятеля храму Святих Апостолів Петра і Павла;
Надзвичайного і Повноважного Посла Португалії в Україні, пані Марію Кріштіну Серпа ді Алмейда;
Представників Грузинської діаспори в Україні;
Голову ГО «Об’єднання родин «НЕБЕСНОЇ СОТНІ» та активістів «РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ» Тамару Швець;
волонтера, громадського діяча, Лазебник Оксану;
Давнього друга ліцею Народного артиста України Володимира Талашко;
представників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації;
викладачів та студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
представника ректорату Національного політехнічного інституту України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, віце-президента Наукового парку «Київська політехніка», кандидата технічних наук, доцента Віктора Камаєва;
представників Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного політехнічного інституту України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського;
курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;
Голову ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» Романа Солодкого.

Майже 1500 осіб, а серед них і наше нове покоління дітей ліцею, першокласники,  заспівали державний Гімн України під супровід Зразкового колективу духового оркестру ліцею під керівництвом Віктора Пащенка. Солістами загального співу стали: учасник ООС, соліст оркестру  Почесної варти, концертмейстер естрадно-духового оркестру ліцею Олександр Самборський; соліст Державної прикордонної служби України Володимир Стельмах; паняночка 8-В класу, Анастасія Олещук. Соло на трубі виконав дипломант міжнародного конкурсу 2018 р.в Болгаріі Денис Суворов-Чабан.

Традиційно на честь свята Першого дзвінка кадети і паняночки ліцею випустили в небо голубів з побажаннями миру і злагоди для нашої рідної України. На завершення відбувся парад кадет- і паняночок-першокласників, яких у ліцеї урочисто зустріли національними прапорами. Яскравою окрасою свята стало загальне проходження урочистим маршем.Після церемонії веселі аніматори запросили дітей у КРАЇНУ ЩАСТЯ. Після літніх канікул кадети і паняночки зустрілися на танцювальних флеш-мобах, веселих руханках, конкурсах. Учнів пригостили смачним морозивом, солодкою ватою. А додатковими подарунками для малечі стали кулькові квіти, шоу мильних бульбашок, фейс-арт.

Сумський ліцей-інтернат «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка Державної Прикордонної служби України

Цього вересневого ранку гостинно відкрилися двері для 132 першокурсників! Велика родина ліцею привітала в своїх рядах новачків та всіх тих, хто завітав на це свято! Урочистості з нагоди початку нового навчального року пройшли у кадет-прикордоннників за красивою традицією.

Ліцеїсти старшого курсу вручили своїм молодшим товаришам-першокурсникам кадетські погони як символ служіння Батьківщині.

На урочистих заходах були присутні почесні гості:

Тимчасово виконуюча обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна;
Заступник директора департаменту-начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності Державної прикордонної служби України полковник ФІГУРА Олег Володимирович;
Почесний громадянин міста Суми ЄПІФАНОВ Анатолій Олександрович;
Командир Сумського прикордонного загону полковник Мейко Олександр Васильович;
Командир 27 бригади полковник ХРАПАЧ Дмитро Олександрович;
Начальник військової кафедри Сумського Державного Університету полковник запасу ЛЯПА Микола Миколайович;
Заступник директора департаменту освіти і науки Сумської обласної Державної адміністрації ПОПОВА Олена Іванівна;
Депутат Сумської обласної ради КИСІЛЬ Андрій Юрійович;
Депутат Сумської обласної ради БЕРЕЗІН Микола Якович;
Голова ветеранської організації «Прикордонники Сумщини» ЛОЗИНСЬКИЙ Юрій Олексійович;
Директор телекомпанії АТВ Сергій КЛОЧКО.

Наприкінці святкового заходу пролунав перший дзвінок нового навчального року.

Дорогі діти! Хай ваша стежина знань буде радісною і повною приємних сюрпризів!

Шановні вчителі! Бажаємо Вам творчої наснаги та успішного навчального року! Терпіння, натхнення і нових звершень всім вам!

Навчальний 2019-2020 рік розпочато!

Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут

У ліцеї імені Героїв Крут ритуал початку нового навчального року є своєрідною мобілізацією юнаків до навчання. До цього вони готуються декілька днів, відпрацьовуючи головні елементи дійства. І сьогодні вперше на плацу під час урочистого проходження батьки, матері, дідусі та бабусі гордилися зосередженими хлопцями у військовій формі. Звісно, урочисте проходження ліцеїстів першого року навчання відрізняється від виправки їхніх старших побратимів, але завзяття й впевненість новачків засвідчували високий потенціал хлопців.

Привітати юнаків приїхав і голова Львівської обласної ради, який приділяє дуже багато уваги розвитку ліцею. У своїй промові він подякував матерям, які підтримали вибір своїх синів, а також запевнив, що не допустить повернення ліцею до часів занепаду. Також Олександр Ганущин вручив погони двом офіцерам-учасникам бойових дій, які проходять службу в ліцеї: майору Олександру Бондаренку та лейтенанту Ярославу Іванському.

На урочистостях цього року у ліцеї започаткована нова традиція – церемонія вручення новачкам погонів ліцеїста та шеврону Львівського ліцею імені Героїв Крут з рук старших побратимів-випускників. Загартовані за роки навчання міцні парубки символічно приймали до ліцейного братства своїх молодших товаришів та нагадували їм про велику честь бути крутянцем, а ще – про велику щоденну відповідальність за це горде звання.

Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 02 вересня 2019 року відбулися урочисті  заходи  з нагоди Дня знань та посвячення вихованців першого курсу в ліцеїсти.

У заходах взяли участь заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації Олена Соронович,  Голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський,  голова Піклувальної ради ліцею генерал-лейтенант  Любомир Петрів.

За традицією першокурсники  дали  урочисту обіцянку та зобов’язалися гідно нести ім’я вихованця ліцею.

У своїй промові начальник ліцею полковник Микола Шпак привітав усіх із початком навчального року, побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань і досягти омріяної мети, а також висловив щиру вдячність керівництву Чернігівської  обласної державної адміністрації, Управлінню освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації, батькам за їх постійну підтримку та допомогу в організації освітнього процесу. Хвилиною мовчання були вшановані загиблі випускники ліцею та всі, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України.           

 За дорученням начальника Управління освіти і науки Чернігівської  облдержадміністрації,  Олена Соронович вручила Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти та Подяки Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації кращим педагогічним працівникам освітнього закладу за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

Почесні гості також привітали ліцеїстів та їхніх батьків з Днем знань, побажали вихованцям гарних оцінок і вірних друзів, а батькам - терпіння.

Від батьків з привітаннями звернулась мама ліцеїста 1 курсу Галина Бардакова, яка побажала синам бути наполегливими у навчанні та стати мужніми юнаками.

Першокурсник Лут Єгор і його молодша сестричка Софія  мали за честь надати перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року та привітно запросив здобувачів освіти на перший урок.  Під час підняття Державного Прапору України вихованці та працівники ліцею хором виконали Державний Гімн України.

Прочитано 675 раз Последнее изменение Вторник, 10 Сентябрь 2019 10:02