Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 13 Сентябрь 2019 11:00

Нам дякують за співпрацю

Звичайно ж, ми працюємо не за нагороди... Але завжди приємно, коли наша скромна праця відзначається Державою.

Згідно Наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України № 843-ос від 15 серпня 2019 року, член Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" ГЛОВА Ігор Григорович та її виконавчий директор СМУШКОВ Євген Ігорович були нагороджені ПОДЯКАМИ Голови Державної прикордонної служби України Сергія ДЕЙНЕКО.

До речі, Сергій Васильович ДЕЙНЕКО - випускник Київського суворовського військового училища 1992 року.

"За плідну співпрацю з підрозділами Державної прикордонної службы України, сумлінність, наполегливість, високий професіоналізм, війсъково-патріотичне виховання молоді та з нагоди відзначення Дня незалежності України", - міститься в Наказі.

А ми трохи розшифруємо ці сухі рядки... Багато років усі члени ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" боролися за те, щоб один з найкращих кадетських навчальних закладів України - Сумський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імені І. Г. Харитоненка був переданий у підпорядкування потужній силовій структурі. І ось нарешті минулого року сумські кадети одягли зелені берети прикордонників, а в цьому році перехід навчального закладу у систему Державної прикордонної служби був завершений де-юре. Це стало можливим завдяки багатьом нашим побратимам-кадетам, а також особисто начальнику Сумського "КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ" генерал-майору Юрію Івановичу СВІДЛОВУ та президенту ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" Роману Володимировичу СОЛОДКОМУ. Це приклад того, як співпраця громадськості з державними органами допомагає здійснити велику історичну справу.

Минуть роки, а слава Сумського "КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ" буде жити, і тисячі мужніх  офіцерів будут гордитися тим, що вийшли з стін найстарішого кадетського навчального закладу України...

Життя - Вітчизні, честь - нікому!

 

 

Прочитано 536 раз Последнее изменение Пятница, 13 Сентябрь 2019 11:03

Галерея изображений