Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 18 Сентябрь 2019 11:18

Вітаємо Закарпатський ліцей з 20-річним ювілеєм!

16 вересня у Закарпатському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного Поля відбулись урочисті заходи з нагоди двадцятої річниці від дня його створення. На запрошення начальника ліцею полковника Юрія Михайловича Захарова участь у святкуванні взяли запрошені представники влади: заступник голови ОДА Травіна О.В, представник від Мукачівського міського голови Балоги А.В. – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи – Карпік В.П., заступник директора департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Шеверя М.М., депутат Мукачівської міської ради Переста О.М. Закарпатських кадетів привітали також представники силових структур: від 128 ОШБр – заступник командира з морально-психологічного забезпечення майор Наумчук В.В., заступник начальника ГУНПУ в Закарпатській області полковник поліції Лебович Я.Й., військовий комісар Мукачівського ОВК полковник Гусєв І.К., заступник начальника відділу Західного центру комплектування у Західному регіоні ДПСУ майор Манік О.Л., голова обласної спілки ветеранів АТО Удут Іван, голова громадської організації «Спілка учасників АТО м. Мукачева та Мукачівського р.-ну» Кепенач Юрій, голова Мукачівської міської організації ветеранів війн Іванов Сергій, голова Мукачівської міської спілки ветеранів Афганістану та інших локальних конфліктів Семенчук В.С., заступник командира батальйону НГУ майор Бак Ю.Й. та випускник ліцею 2016 року Пегушин Артем.

ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" надіслала ліцею урочисте ПРИВІТАННЯ.

Почесними гостями, як завжди, були наші духовні наставники Мукачівської православної єпархії на чолі з високопреосвященним митрополитом Феодором.

Після церемонії вручення погонів першокурсникам та урочистої «Клятви ліцеїста» митрополит Феодор виступив з напутнім словом та освятив присутніх.

З вітальним словом до ліцеїстів звернувся начальник ліцею полковник Юрій Михайлович Захаров. Він наголосив, що сьогодні військовий ліцей досить амбітний, науково-освітній та інноваційний комплекс, що крокує в ногу з часом, сміливо запроваджуючи інноваційні форми навчання і прогресивні освітні моделі, який має істотний вплив на соціально-економічний, освітній та культурний розвиток не тільки Закарпаття, а й всієї України. І хоча військовий ліцей ще досить молодий, щоб хвалитися вихованими в ньому міністрами і генералами, впевнені, цей час не за горами!

У кінці свята другокурсники продемонстрували перший комплекс рукопашного бою та комплекс зі зброєю.

Без сумніву, цей святковий день залишить у серцях кадетів, офіцерів, вчителів та батьків незабутній спогад.

 

Прочитано 522 раз

Галерея изображений