Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 23 Сентябрь 2019 08:48

З Днем народження, брате Президенте!

Сьогодні ми вітаємо з Днем народження Президента ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" Романа Володимировича Солодкого!

Брате, бажаємо тобі міцного здоров'я, щастя, родинного затишку та нових перемог!!!

Роман - справжній кадет! Він закінчив Київське суворовське військове училище у 1990 році. Здавалося б, це вже було завершення епохи певних ідеалів, надій... Але бурхливі 90-ті не зробили із Романа циніка. Він  поєднує підприємницьку діяльність з великою громадською роботою, плекає традиції, займається волонтерською справою, докладає багато зусиль задля зміцнення обороноздатності України.

Вже близько 20 років Роман в кадетському русі! Він представляє так би мовити середнє покоління наших побратимів. Але його авторитет є беззаперечним, як для наших кадетських патріархів, так і для молоді.

З обранням Романа Президентом ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" наш рух набув нової енергії. Роман - людина бурхлива, емоційна, креативна. Він постійно генерує нові ідеї та вміє добиватися їхнього втілення в життя.

З Днем народження тебе, Романе! Все в тебе і в нас буде добре!

На фото: Роман Солодкий (праворуч) під час відкриття пам'ятника Кадетам в братній Молдові. Також на світлині (зліва направо): Євген Смушков - Київське СВУ, Юрій Домінік - бригадний генерал армії Молдови, Київське СВУ, Сергій Руснак - Калінінське СВУ.

 

P.S. На адресу ВГО "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність" надійшло привітання Роману Солодкому з Днем народження від колективу Сумського державного ліцею-інтернату "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Шановний Романе Володимировичу!

Колектив Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України від щирого серця вітає Вас з Днем народження!
За роки спільної роботи ми пізнали Вас не тільки як компетентного партнера, знаючу та професійну людину, турботливого, але вимогливого батька випускника, а також як щирого друга, енергійного і невтомного, щедрого на добро.
Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах. Бажаємо успіхів і вічного процвітання, поваги та любові близьких людей, благополуччя, цілеспрямованості і одержання перемоги в будь-якому починанні.

З повагою, колектив Ліцею.

Прочитано 412 раз Последнее изменение Понедельник, 23 Сентябрь 2019 17:37

Галерея изображений