Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 31 Октябрь 2019 11:44

Вітаємо генерала Свідлова з Днем народження!

Пане генерале! Дорогий наш та шановний Юрію Івановичу!

Маємо велике задоволення та честь вітати Вас з Днем народження! Ви уособлюєте в собі усе, що притаманно справжньому військовому педагогу: особистий приклад, бойовий і життєвий досвід, енциклопедичні знання, глибокий патріотизм, а головне - любов до дітей. Так, саме дітей! Тому що наші з вами кадети, на дивлячись на фізичну силу, заґартованість, дисципліну та відповідальність, - залишаються дітьми, пацанами зі своїми мріями, вразливим внутрішнім світом, незахищеністю перед викликами складного сучасного життя. І Ви, Юрію Івановичу, вмієте гармонійно поєднувати ставлення до них, як до молодих чоловіків, з батьківською турботою.

Ми між собою називаємо Вас "наш кадетський генерал", хоч Ви і не єдиний серед керівників військових ліцеїв носите це велике військове звання. Але НАШ генерал - саме Ви!

Ви очолюєте особливий навчальний заклад - легендарний Сумський "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" ім. І. Г. Харитоненка, що веде свою історію з позаминулого сторіччя. Ви дбайливо плекаєте кадетські традиції. Сьогодні сумські кадети з гордістю носять зелені кашкети прикордонників. А це означає - що кордони України завжди будуть надійно захищені. Адже ми переконані, що ви обов'язково виховаєте з хлопців справжню офіцерську еліту.

Бажаємо вам, Юрію Івановичу, міцного здоров'я, родинного затишку, щастя та нових ПЕРЕМОГ! Тому що ви та ваші вихованці - завжди переможці!

З Днем народження Вас від усієї кадетської спільноти України!

Життя - Вітчизні, честь - нікому!

На фото: генерал Юрій Свідлов та президент ВГО "Кадетська співдружність" Роман Солодкий під час святкування 10-річчя Сумського "КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ"

Прочитано 373 раз Последнее изменение Четверг, 31 Октябрь 2019 18:39

Галерея изображений