Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 31 Октябрь 2019 14:31

Вітаємо з Днем народження Віктора Анатолійовича Шмигановського!

Сьогодні ми святкуємо день народження вихователя майбутніх українських морських вовків - начальника Військово-морського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного капітана першого рангу Віктора Анатолійовича Шмигановського!

Дорогий наш та вельмишановний командоре! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, щастя, семи футів під кілем та завжди попутного вітру! 

Ви – справжній патріот, УКРАЇНЕЦЬ з ВЕЛИКОЇ літери. У непростих умовах Вам вдалося налагодити навчальний процес в ліцеї, який через війну змушений був передислокуватися у стислий термін. Але Ви зберегли найголовніше – непокірний дух українського моряка, педагогічний та офіцерський склад.

Від імені ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ»  ми особливо вдячні Вам за зразкове проведення ювілейної Х-ї Всеукраїнської  спартакіади серед  військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв (коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Успіхи Ваших вихованців красномовно свідчать про те, що Ви – талановитий організатор і педагог, справжній офіцер, закоханий у військово-морську справу. А відтак ми впевнені, що Україна повернеться на простори Світового Океану як потужна морська Держава. Тому що ви виховуєте хлопців саме з такими амбіціями!

Успіхів Вам, Вікторе Анатолійовичу, і, як кажуть на флоті, ТАК ТРИМАТИ!!!

На фото: капітан першого рангу Віктор Шмигановський серед учасників спартакіади.

Прочитано 427 раз Последнее изменение Четверг, 31 Октябрь 2019 14:55