Вторник, 29 Март 2016 13:33

VI Всеукраїнська спартакіада

Протягом 2 - 6 червня 2015 року на базі комунального закладу «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» відбулася VІ Всеукраїнська спартакіада військових ліцеїв та навчальних закладів з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту.

Лідером змагань стала команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, яка виборола першість у 4 видах змагань із 7.

Друге місце посіла команда Криворізького ліцею-інтернату, яка тричі зайняла друге місце.

У трійку лідерів увійшла команда Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка (м. Суми), представники якої тричі піднімалися на п’єдестал.

Вітаємо переможців VІ Всеукраїнської спартакіади військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту.