Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Четверг, 12 Декабрь 2019 12:37

Кадетський бал в Сумах: шляхетна традиція, що єднає епохи

4 грудня 2019 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України традиційно відбувся святковий «Кадетський Бал», присвячений Дню Збройних сил України.  Покружляти у вальсі до ліцею завітали почесні гості: голова Cумської міської ради  ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО, заступник начальника освіти і науки в Сумській області ОЛЕНА ПОПОВА, командир Cумського прикордонного загону полковник ОЛЕКСАНДР МЕЙКО, голова ветеранської організації «АССОЦІАЦІЯ МВС УКРАЇНИ" генерал-майор  міліції ПЕТРО ДЯЧЕНКО, голова громадської ради Сумської ОДА ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВСЬКИЙ, директор телеканалу АТВ СЕРГІЙ КЛОЧКО, генерал-майор у відставці АНАТОЛІЙ РУДЕНКО.

За традицію, начальник Сумського кадетського корпусу генерал-майор ЮРІЙ СВІДЛОВ вправно кружляв у бальних танцях поруч зі своїми вихованцями.

Різноманіття показових виступів професіональних колективів перекликалось з вальсами дебютантів та запрошених  гостей. Лунали ритми віденських вальсів, танго, свінгу.  Не оминули увагою і «Офіцерський вальс» , який пролунав напередодні Дня Збройних сил України.

Більш, ніж чверть століття минуло з того доленосного часу, коли український народ заявив про свою Державність. Ціле покоління юнаків вирішили зв’язати своє життя з офіцерською службою у силових структурах України.

Найбільш зворушливо, коли молодий мужчина обирає шлях служіння Батьківщині ще з дитинства, стає кадетом. Цим життєвим вибором він приєднується до старовинних традицій, до історії тих, хто протягом низки поколінь навчався у стінах славетного Сумського кадетського корпусу та завжди був найкращим серед офіцерів, готовим бути першим і в бою, і в дружбі, і в навчанні, і – звичайно – на танцювальному паркеті!

Прочитано 459 раз Последнее изменение Четверг, 12 Декабрь 2019 12:50