Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Пятница, 20 Декабрь 2019 11:08

Святий Миколай завітав до кадетів

«Святий Миколай, к нам на свято завітай!» – саме таким віршиком розпочався  ранок в день Святого Миколая в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім .І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Всі вихованці ліцею, керівництво та батьки  зібрались в клубі, де Миколай  привітав їх зі святом та роздав солодкі подарунки . Цікаві факти про історію виникнення свята, що розповіли ліцеїсти, та мультфільм про  Святого Миколая повернули всіх в дитинство. Не забув Святий Миколай і про дорослих, подарувавши їм спогади про дитинство. Командири і навіть начальнику ліцею генерал-майор Юрій Свідлов отримали  святкові ласощі.

Колектив ліцею вітає всіх зі святом Святого Миколая! Хай дива не залишають ваші оселі , а любов завжди живе у вашому серці!

Принагідно дякуємо за організацію свята голові Сумської обласної  профспілки Ігорю Телиженку, голові  громадської ради Сумської ОДА Володимиру Михайловському, голові правління вiдкритого акцiонерного товариства виробничо-енергетична компанiя «СУМИГАЗМАШ»  Олексію Литвиненку.

 

Прочитано 385 раз Последнее изменение Пятница, 20 Декабрь 2019 11:12

Галерея изображений