Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Среда, 13 Май 2020 17:48

Вітаємо з Днем народження НАТАЛІЮ МИХАЙЛІВНУ ГОЛОВІХІНУ!

Є друзі, є соратники, є бізнес-партнери, є колеги… Наталія Михайлівна Головіхіна – це наш ОДНОДУМЕЦЬ. Сьогодні ми щасливі привітати її з Днем Народження.

Музиканти знають, як важливо, коли ансамбль відчуває майже кожен подих один одного. Тоді виникає мистецтво. Так само й в кожній справі. Тим більше в такій, як виховання дітей та підлітків, надії та опори Батьківщини, її майбутніх захисників та еліти.

Наші погляди на педагогіку цілком збігаються. І саме в Наталії Михайлівні ми вчимося поєднувати ставлення до кожної дитини, як до унікальної особистості, водночас виховуючи з неї відповідального члена колективу і суспільства.

Наталія Михайлівна Головіхіна є ентузіастом кадетського виховання. Вона очолює Ліцей-інтернат № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва, який було створено завдяки її наполегливості, професійності та вірі в здійснення мрії. Хорошим людям допомагає Бог.

Сьогодні ми бажаємо Вам, Наталія Михайлівно, міцного здоров’я, успіхів, родинного затишку. А вашим вихованцям – кадетам і шляхетним паняночкам – ми бажаємо нових досягнень у навчанні, спорті та творчості.

З Днем народження!

На світлинах: Наталія Михайлівна Головіхіна в навчальному кабінеті християнської етики; Н. М. Головіхіна з членами ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ".

Прочитано 252 раз Последнее изменение Среда, 13 Май 2020 18:13

Галерея изображений