Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Вторник, 19 Май 2020 14:05

Піонер кадетської справи Володимир Чеповий святкує День народження. Вітаємо!

Сьогодні ми раді вітати з Днем народження одного з засновників кадетського руху України, незмінного Голову Ради Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність", випускника Київського суворовського військового училища 1984 року Володимира Віталійовича ЧЕПОВОГО.

Дорогий наш Володя! Бажаємо тобі здоров'я, родинного затишку, щастя, успіхів у бізнесі та творчості. Недарма ти народився саме у День Піонерії - 19 травня. Навіть абстрагуючись від політичного сенсу цієї дати, ти - справжній піонер, тобто людина, що йде попереду, відкриває шляхи та веде за собою інших.

Саме такі хлопці ставали суворовцями. Саме такі кадети після закінчення рідного училища продовжували навчання у вищих командних училищах! Саме такі творчі енергійні особистості стали піонерами українського бізнесу.

Але ти, Володя, окрім усіх твоїх якостей, ще й творча людина. Ми усі захоплюємося твоїми книгами, у яких є головне - правда без прикрас та намагання виправдатись. Усе так, як було: чесно, відверто, інколи жорстко...

Володимир Чеповий став ще й піонером нашої кадетської справи, ставши у витоків спочатку невеличкої київської організації, яка згодом перетворилася на великий всеукраїнський рух.

З Днем народження тебе, дорогий!

 

Прочитано 221 раз Последнее изменение Вторник, 19 Май 2020 14:12